Будинок з паранормальними явищами 2 онлайн у хорошій якості

Короткий опис фільму Будинок з паранормальними явищами 2 українською

Справжнім любителям пародій хоррор фільмів настійно рекомендується подивитися фільм Будинок з паранормальними явищами 2 онлайн, адже це один з найкращих сучасних фільмів у цьому жанрі. Фільм знято завдяки касовому успіху першої частини, хоча друга частина виявилася менш успішною, зібравши в прокаті вдвічі менше. Крім Марлона Уайанса і Ешлі Рікардс, акторський склад фільму поповнився Седрік «Розважальником», Джеймі Преслі, і Міссі Пайл. Будинок паранормальне явище 2 дивитися онлайн безкоштовно ви можете на нашому сайті, де також зможете знайти і інші популярні фільми.

Сюжет фільму Будинок з паранормальними явищами 2.

Після подій першої частини проходить рік. Малкольм знайомиться з дівчиною на ім’я Меган, і вирішує з нею жити. Малкольма не лякає те, що у неї двоє дітей, адже він давно хотів велику, дружну сім’ю. Разом з Меган вони вирішують переїхати в новий будинок, однак незабаром по сусідству з ним поселяється його колишня дівчина Кіша, яка на думку Малкольма була мертва. Після цього в житті головних героїв знову відбуваються паранормальні явища, які не можуть бути звичайним збігом. Випадково на собаку Малкольма падає сейф, знову починають самостійно рухатися двері, громитися посуд, що лякає господарів, але Малкольм вже зустрічався з подібними проблемами, тому знає, що йому потрібно робити.

Виробництво фільму.

Відразу ж після виходу першого фільму Марлон Уайанс розпочав виробництво другої частини, яка вийшла через рік. Зйомки фільму почалися в серпні 2013 року, а у вересні вони були вже завершені. Марлон Уайанс знову виступив режисером, сценаристом, продюсером, і головним актором, тому успіх фільму належить в основному тільки йому, адже він зробив найбільший внесок в його виробництво. Сюжет фільму в основному пародіює відомі фільми жаху, проте велика частина пародій пов’язана з серією фільмів «Паранормальне явища». У нашій країні фільм знову отримав вікової рейтинг, згідно з яким, дітям молодше 18 років дивитися картину не можна через велику кількість жорстких сцен, проте на нашому сайті ви можете обійти вікові обмеження, і без проблем подивитися будь-який фільм.

Постер до фільму Будинок з паранормальними явищами 2

Будинок з паранормальними явищами 2

Будинок з паранормальними явищами 2

Фільм Будинок з паранормальними явищами 2 можна дивись онлайн безкоштовно в хорошій якості як на Android, так і на IPhone чи WindowsPhone


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *