Дивитися Літачки 2 – Рятувальний загін онлайн

Короткий опис мультфільму Літачки 2 українською

17 липня 2014 Дісней поповнив свою велику колекцію мультфільмів новою цікавою історією про повітряні пригоди під назвою «Літаки: Рятувальний загін».
«Літаки: Рятувальний загін» – це мультфільм про легенду небесних гонок – літачка під назвою Дасті, якого на перший погляд спіткала не найкраща доля: в результаті багаторазових перевантажень його двигун сильно пошкоджений і Дасті більше не зможе брати участь у повітряних гонках.
Але Дасті знаходить вихід – корисніше для себе заняття, а саме пожежно-рятувальна команда під керівництвом відважного ветерана рятувальної авіації – вертольота під назвою Ренджер.

Дасті не відразу розуміє, яка складна і відповідальна місія лягає на крила літака-рятувальника і скільки мужності і хоробрості необхідно мати, щоб носити горде звання рятувальника. У цьому йому допомагає його нова команда, з якою він познайомився в рятувальній авіації. Всі вони хоробрі і мужні, справжні герої-рятувальники.

Постер до мультфільму Літачки 2 – Рятувальний загін

litachki-ryatuvalnij-zagin

Дивится Літачки 2 – Рятувальний загін українською онлайн безкоштовно і в хорошій якості можна як на мобільних телефонах, так і на смартфонах Android чи IPhone.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *