Світло між двох океанів онлайн

Короткий опис фільму Світло між двох океанів українською

У вересні 2016 року в прокат виходить фільм Світло між двох океанів, який багато критиків вже встигли охрестити кращої мелодрамою року, тому якщо ви любите чуттєві фільми, в яких багато емоцій, обов’язково подивіться фільм Світло між двох океанів онлайн. Картина є екранізацією роману М. Л. Стедмана, який також викликав чималий фурор. Режисером екранізації виступив Дерек Сіенфрес, а ось головні ролі отримали Майкл Фассбендер і Алісія Віскандер, які нині є дуже затребуваними акторами. Світло між двох океанів 2016 дивитися онлайн ви можете на нашому сайті, але тільки після офіційної прем’єри, коли фільм буде доступний для перегляду.

Сюжет фільму Світло між двох океанів.

На невеликому острові неподалік від Австралійського узбережжя Том Шеборн проживає разом зі своєю дружиною, де працює доглядачем маяка. Одного разу вони побачили, як до їх берега прибило човен, але то що було в ньому, їх просто приголомшило, адже вони побачили живе немовля, поруч з яким був труп чоловіка. Том і Ізабель подумали, що батько дитини загинув, тому вирішили виховати дівчинку, ще не підозрюючи, чим для них це закінчиться. Через довгий час сімейна пара знайомиться з жінкою, після чого з’ясовується, що в той же час коли подружжя підібрали в океані дівчинку, вона втратила свою дочку, і тепер їм, можливо, доведеться розлучитися зі своєю дівчинкою, яку вони довгі роки ростили, і любили як свою.

Виробництво фільму.

Не дивлячись на те, що прем’єра картини відбудеться в вересні 2016 року, її зйомки почалися ще в 2014 році, адже це дуже великий проект, який знімали в різних країнах, переважно в Новій Зеландії, на півострові Отаго, завдяки чому в фільмі дуже багато мальовничих кадрів. Також зйомки проходили і в Австралії, адже саме тут знімалися міські кадри. Так як головні актори були задіяні в інших проектах, зйомки розтягнулися на такий тривалий термін, але це не завадило режисерові зняти якісний матеріал, який ви незабаром зможете оцінити. Варто врахувати, що в фільмі використовувалася дуже якісна, красива музика, яку написав популярний композитор Адам Аркапоу.

Постер до фільму Світло між двох океанів

Світло між двох океанів

Світло між двох океанів

Фільм Світло між двох океанів можна дивись онлайн безкоштовно в хорошій якості як на Android, так і на IPhone чи WindowsPhone


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *