Опис серіалу українською мовою:

Якість: HDrip
Рік випуску: 2007
Країна: Росія
Жанр: Історичні,
Режисер: Володимир Хотиненко
У головних ролях: Михайло Пореченков, Андрій Федорцов, Олександр Балуєв, Марат Башаров, Петро Кислов, Віолетта Давидовська, Світлана Дружиніна, Міхал Жебровський, Рамон Ланга, Артур Смольянінов, Данило Співаковський, Валерій Золотухін

 

Після смерті царя Бориса Годунова вбиті його вдова і спадкоємець Федір. До влади приходить самозванець Лжедмитрій. Через рік його вбивають, влада постійно переходить в інші руки. Є тільки один свідок вбивства царської сім’ї – хлопчисько-слуга Андрій. Він запам’ятав моменти розправи над правителями, але хлопчисько не може забути царівну Ксенію. Чи Жива царівна і де вона?.. Пройшли роки обставини зводять дорослого Андрія з іспанським дворянином Альваром Борха, який незабаром гине в бій з розбійниками. Взявши його одяг і ім’я, Андрій стає іншою людиною. Тепер він може врятувати Ксенію Годунову і завоювати її любов.

 

*Увага! Якщо плеєр не відображається, зачекайте до 30 секунд, поки він підгрузиться (це залежить від вашого інтернет з’єднання єднання)

 

1612 хроніки смутного часу смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Допоможіть проекту! Переглянувши фільм онлайн, прокоментуйте, або залишіть відгук – ваша думка важлива! В онлайн-кінотеатрі Provokacia.com.ua в хорошій якості можна смотреть онлайн в хорошем качестве 1612 хроніки смутного часу. Фільми представлені в російській чи українській озвучці!

http://provokacia.com.ua/


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *