Опис фільму українською

Рік випуску: 2017
Країна: Франція
Жанр: Комедія
Режисер: Лоррейн Леві
У головних ролях: Омар Сі, Ана Жирардо, Алекс Лутс, Елен Венсан, Рюфюс, Сабін Азема, Одрі Дана, Андреа Ферреоль, Паскаль Елбе, Мішель Вюйєрмоз

Події фільму розгортаються в середині минулого століття, зачіпаючи долю підприємливого афериста. Природний дар переконання не раз допомагав йому провертати темні справи і збагачуватися за рахунок наївних громадян.

В черговий раз переїхавши в незнайоме місто, шахрай постав перед його жителями в образі геніального лікаря з фальшивою ліцензією. Слух про талановитого лікаря поширився швидко, в кабінеті самозванця з’явилися перші пацієнти.

Нок привабливий, він з першої хвилини викликає прихильність до себе співрозмовника і дуже грамотно вселяє тому потрібні думки. І ось вже абсолютно здоровий, але недовірливий пацієнт готовий заплатити будь-які гроші за лікування неіснуючої хвороби. Все складається вдало, Нок швидко стає місцевою знаменитістю. Тепер до нього на прийом записуються заздалегідь, запрошують в багаті будинки. Але там, де посміхається фортуна, зазвичай з’являється жінка.

Шахрай закохується в одну прекрасну особу, і це почуття може зіграти з ним злий жарт. Крім того, в місто приїжджає людина, яка прекрасно обізнана про кримінальне минуле «світила медицини». Він може одним визнанням припинити цю ретельно продуману гру. Як будуть розвиватися подальші події?

Афера доктора Нока (2017) дивитись онлайн українською


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *