Опис фільму українською

Якість: BDRip
Рік випуску: 1998
Країна: США
Жанр: Драма, Кримінальний
Режисер: Тоні Кей
У головних ролях: Едвард Нортон, Едвард Ферлонг, Беверлі Д’Анджело, Дженіфер Лієн, Етан Саплі, Файруза Балк, Ейвері Брукс

Події охоплюють проміжок від кінця 1980-тих до середини 1990-тих. «Американська Історія Ікс» – це назва шкільного твору, який пише Денні Він’ярд. На це завдання директор школи дає йому всього добу. Денні та його старший брат Дерік члени неонацистської банди «Апостоли Христа». Дерік саме в цей день виходить із в’язниці.
На початку твору Денні з захопленням описує «подвиги» брата такі як численні приниження, побиття та вбивства корейців, мексиканців та афроамериканців та розділяє нацистський світогляд. Далі хлопець робить перерву в написанні, бо йде на нацистську вечірку. Він ще не знає, що за час свого перебування в тюрмі брат змінився, що зазнав знущань з боку колишніх однодумців, заприятелював з темношкірим та відмовився від нацистських переконань. Дерік розкаже про це найближчим друзям тільки на тій вечірці й усе закінчиться кровавою бійкою та втечею обох братів. Завдяки брату усвідомить що хороші люди, так само як і покидьки є і серед білих і серед темношкірих. Це відобразиться і в творі.
Зранку брати разом снідають в кафе. Дерік планує влаштовуватись на роботу. Денні йде до школи та гине від руки темношкірого підлітка, з яким конфліктував на початку історії.

Американська історія Ікс дивитись онлайн українською

 


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *