Опис серіалу українською мовою:

Якість: DVDrip
Рік випуску: 2008
Країна: Польша
Жанр: Драма, Військові
Режисер: Макс Фэрбербек
У головних ролях: Ніна Хосс, Євген Сидіхин, Ірм Херманн, Рюдігер Фоглер, Ульріке Крумбигель, Рольф Каніс, Йордис Трібель, Роман Грибків, Юліані Келер, Віктор Жалсанов

 

Фільм заснований на щоденнику однієї німецької журналістки, яку звали Березня Хіллерс, який вона почала у бомбосховищі Берліна 20 квітня 1945 року – в день народження Гітлера, рівно за десять днів до його самогубства. Вона розповідає, що за перші дні після взяття Берліна була неодноразово зґвалтована радянськими солдатами. Така ж доля була у сотні тисяч німецьких жінок, повідомляє видання. Військові з криком «Komm Frau!» проходили розбомблені міста. У щоденнику Хіллерс сказано, що вони вибирали толстух; описується сцена, як солдати ганялися між руїн задружиною місцевого булочника, поки не повалили її на землю.

 

*Увага! Якщо плеєр не відображається, зачекайте до 30 секунд, поки він підгрузиться (це залежить від вашого інтернет з’єднання єднання)

 

Безіменна – одна жінка в Берліні смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Допоможіть проекту! Переглянувши фільм онлайн, прокоментуйте, або залишіть відгук – ваша думка важлива! В онлайн-кінотеатрі Provokacia.com.ua в хорошій якості можна смотреть онлайн в хорошем качестве Безіменна – одна жінка в Берліні. Фільми представлені в російській чи українській озвучці!

http://provokacia.com.ua/


3 thoughts on “Безіменна – одна жінка в Берліні онлайн дивитись безкоштовно в хорошій якості

    1. Фільм гарний ,сподобався . Я їх ще багато бачив , таких фільмів . Як, наприклад , фільм Бункер 2004 -го року , Втеча ( Die flucht ), 4 дні в травні ( 4 tage in mai ), наші батьки , наші матері (unsere mutter , unsere fatter ) , Густлофф – фільм катастрофа за участю радянського маніяка Олександра Марінеску ,що пустив на дно Балтики десять тисяч цивільних людей , та інші фільми про кінечний період війни , яких всіх відразу й не згадаєш. Явно антирадянський настрій передає фільм Steiner /Das eisene kreuz ,де в першій частині російський солдат застрелює маленького хлопчика -перебіжчика , а на початку другої можна бачити , з якою ненавистю фельдфебель Штайнер закидає гранату в люк т -34 ! Насправді , таких фільмів ще дуже багато . Не всі з них відомі .Але всі вони розповідають про одне : як небезпечно здаватися в російський полон ! Як страшно підписувати акт капітуляції! Хіба не краще загинути в бою ? Ось тепер , через 70 років , дуже символічним здається вагання Отто Гюнше з фільму Бункер , де він , двометровий велетень , тримає в руці пістолет ,очікуючи , як інші , приходу росїйських парламентерів ,що настоють на капітуляції всього берлінського гарнізону . Капітуляція сталася . так . І відтодіі почалося страждання мільйонів жінок( .Всього Радянська армія згвалтувала 2 мільйони німкень ). Росіяни вбили та замучили в концтаборах ще десятки мільйонів людей. . Ославили і пустили по світу цілі тисячі … То чи не краще було б загинути в бою ? Як би поступив тоді Отто Гюнше , знаючи , що він проведе 25 років в радянських концтаборах ? Мабуть , все таки б натиснув на курок …

  1. Солдат ! Ким би ти не був , і під яким прапором не ходив , ніколи не припиняй боротьбу , коли твою столицю оточуюють росіяни ! Захисти прекрасних дам від азіатських варварів!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *