Білосніжка та мисливець 2 онлайн

Короткий опис Білосніжка та мисливець 2 українською

Дітям і дорослим обов’язково рекомендується подивитися фільм Білосніжка та мисливець 2 онлайн, який вийшов в цьому році, і полюбився багатьом глядачам. Фільм є адаптацією казки про Білосніжку, яку написали брати Грімм, а от сценарій до фільму на підставі літературного джерела написав Крейг Мазін і Еван Спіліотопулос. Білосніжка та мисливець 2 дивитися онлайн повний фільм ви можете в будь-який зручний для вас час, запустивши перегляд відео на нашому сайті.

Сюжет фільму Білосніжка та мисливець 2.

Дві великі чаклунки Ровена і Фрея вирішили об’єднатися, і боротися проти всіх, хто зможе їм кинути виклик. Довгий час дві сестри прожили в різних світах, нарощуючи свої армії, але тепер вони діють спільно, тому являють для обох світів величезну загрозу. Чаклунки вирішили підпорядкувати собі всіх, і посіяти страх і хаос у всьому світі, а ось здолати їх непросто, адже у Ровени є чарівне дзеркало, за допомогою якого вона стає всесильною. Протистояти двом чаклункам може тільки безстрашний мисливець, і Білосніжка, які задумують потай пробратися в замок, і знищити чарівне дзеркало, без якого чаклунки відразу втратять свою силу. Потай від воїнів мисливець пробирається в замок, і відволікає собою увагу чаклунок, в той час як Білосніжка повинна здійснити задумане, а ось чи вдасться їй це, чи ні, ви дізнаєтеся після перегляду фільму.

Виробництво фільму.

Після успіху фільму Білосніжка та мисливець, який був випущений в 2012 році, кінокомпанія Universal Pictures взялася за продовження, помінявши режисера картини, адже другу частину режисирував Седрік Ніколя-Троян. До того ж, продюсери зменшили бюджет фільму, в порівнянні з першою частиною, більш ніж на 50 мільйонів доларів, що ймовірно вплинуло на касовий успіх фільму, адже друга частина картини зібрала в два рази менше першої, але все одно повністю окупилася. У головних ролях в картині знялися ті ж актори, що в і першої частині, а саме Кріс Хемсворт, Шарліз Терон, завдяки яким стрічка і зобов’язана такою популярністю.

Постер до фільму Білосніжка та мисливець 2

Білосніжка та мисливець 2

Білосніжка та мисливець 2

Фільм Білосніжка та мисливець 2 можна дивись онлайн безкоштовно в хорошій якості як на Android, так і на IPhone чи WindowsPhone


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *