Час перших онлайн у хорошій якості

Короткий опис фільму Час перших українською

У другій половині 2016 року має вийти драма Юрія Бикова «Час перших», в якій розповідається про перший вихід людини у відкритий космос. Продюсером картини став Тимур Бекмамбетов, а ось в головній ролі знявся Костянтин Хабенський і Євген Миронов, тому фільм цілком претендує на успіх. Дивитися Час перших онлайн варто обов’язково всім любителям драматичних фільмів, адже за якістю даний фільм ні в чому не буде поступатися голлівудському кіно. Важливо врахувати, що даний фільм є повністю вітчизняним продуктом, адже в фільм продюсують вітчизняні продюсери, на російські гроші. Дивитися онлайн Час перших 2016 ви зможете прямо на нашому сайті, але тільки після прем’єри в кінотеатрах.

Сюжет фільму Час перших.

Сюжет фільму оповідає про космонавта Олексія Леонова, який першим здійснив вихід у відкритий космос, назавжди увійшовши в історію. Тоді, в 1965 році, всі газети писали, що Леонов вільно вийшов в космос, і без проблем повернувся на корабель, проте насправді було не все так ідеально, адже у космонавта виникло безліч проблем, про які ніхто не знає. Справа в тому, що скафандр Леонова роздуло, через що він не міг повернутися назад, адже шлюз був дуже вузьким, тому космонавту потрібно було зробити все, щоб повернути колишні розміри скафандра. Для цього Леонов стравив тиск, чого за інструкцією йому робити не дозволялося, але саме це йому допомогло повернути колишні розміри. Правда, у Леонова в космосі виникло безліч інших невеликих проблем, про які ви дізнаєтеся після перегляду фільму.

Виробництво фільму.

Даний фільм має дуже великий бюджет в 400 мільйонів рублів, де більша частина суми була пожертвувана фондом Кіно. Зйомки фільму були розділені на дві частини, адже перша частина знімалася в космосі, а друга в знімальному павільйоні. Також глядачам буде показана посадка корабля в Сибіру, хоча відзняти ці кадри було найскладніше. Спочатку режисером картини повинен був стати Сергій Бодров, однак пізніше його місце зайняв Юрій Биков, який почав виробництво фільму за сценарієм Юрія Короткова. Передбачається, що фільм стане успішним у фінансовому плані, і повністю відіб’є свій бюджет, адже в картині використана дуже складна комп’ютерна графіка, а сам фільм буде показаний в форматі 3D.

Постер до фільму Час перших

Час Перших

Час Перших

Фільм Час перших можна дивись онлайн безкоштовно в хорошій якості як на Android, так і на IPhone чи WindowsPhone


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *