Опис фільму українською

Якість: BDRip
Рік випуску: 2016
Країна: Індія
Жанр: Біографічний, драма, спорт
Режисер: Нітеш Тіварі
У головних ролях: Аамір Хан, Фатіма Сана Шайх, Саня Мальхотра, Сакші Танвар, Зайра Васім

Це історія про Махавіра Сінгха Пхогата – колишнього спортсмена, та видатну фігуру в вільній боротьбі. На тому щоб Махавір завершив спортивну кар’єру наполіг його батько.

Наш герой йдучи в відставку робить заяву, що його замінить син, з якого він виховає борця, гідного представляти Індію на міжнародному рівні. Але Махавіру не пощастило – дружина народила йому чотирьох донечок.

Втім старшенькі, Гіта та Бабіта, якось повернулись додому зі школи з новиною що виграли бійку з двома хлопчиськами. Будь-який батько засмутився б, але не той, що мріяв виховати чемпіона з вільної боротьби.

Махавір починає тренувати дівчат. Він наказує донькам носити короткі зачіски та виховує їх у спартанських умовах. Героїні вже хотіли було протестувати такому, та вчасно зрозуміли, що батько хоче для них кращого майбутнього.

Вони беруть участь у турнірах та перемагають, дивуючи всіх, адже суперники – хлопці. Основною перемогою Бабіти стала золота медаль на Іграх в Глазго в 2014 році в категорії 55 кг, а Гіта в 2012 році стала першою індійською жінкою-борцем, яка отримала право на участь в Олімпіаді.
Вражає те, що цей неординарний сюжет ґрунтується на реальних подіях.

Дангал (“Dangal”) дивитись онлайн


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *