Опис фільму українською

Якість: BDRip
Рік випуску: 1997
Країна: Іран
Жанр: Драма
Режисер: Маджид Маджиді
У головних ролях: Мухаммад Амір Наджи, Амір Фаррух Хашемян, Бахаре Седдіки, Нафіз Джафар-Мухаммад, Фереште Сарабанда, Камаль Міркарімі, Бехзад Рафі, Даріуш Мохтарі, Мухаммад-Хасан Хусейнян, Масуме Дейр

Надзвичайно зворушливий фільм іранського режисера та сценариста Маджіда Маджіді. Головний герой – Алі – іранський третьокласник. Якось він забирав взуття своєї сестрички Захри з ремонту та випадково загубив його.

Його мама важко хворіє. Через це їхня сім’я живе бідно і в такій скруті, що не може дозволити собі новенькі черевички для дівчинки, а то була її єдина пара. Батько трудиться як тільки може, але коштів вистачає тільки на ліки та продукти.

Аби не засмучувати батьків, дітлахи домовляються ходити до школи по черзі в кедах Алі, поки він не знайде втрачене взуття сестрички. Спершу взувається Захра, її уроки починаються раніше. Коли її заняття закінчуються, кеди дістаються Алі. Але аби встигнути діти мусять бігти до школи й назад з шаленою швидкістю.

Багатство та щастя цих людей не у грошах, а в сердечних сімейних відносинах. На це приємно дивитись, хоч в деяких епізодах і сльози навертаються на очі.

В 1999 році «Діти небес» номіновано на «Оскар» як кращий фільм іноземною мовою.

Діти небес (1998) дивитись онлайн


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *