Дівчина із Даніі онлайн у хорошій якості

Короткий опис фільму Дівчина із Даніі українською

Фільм Дівчина із Даніі дивитися онлайн ви можете на нашому сайті. Дві абсолютно однакові душі знаходять один одного. Він – Ейнер, вона – Герда – вони – люблять творчість і живуть цим. Їхні долі сплелися ще на курсах, де навчали їх майстерності живопису. І з тих самих пір вони нерозлучні і щасливі. Фільм зачіпає той час, коли європейська толерантність не огорнула кожну країну Європи. І жінці доводилося досить важко, особливо важко конкурувати з чоловіком на одному терені. Так було з Гердою, її роботи не приймалися, не купувалися, тоді коли Ейнер відзначався і загрібав успіх якщо не лопатою, то вже явно чимось більшим.

Навіть не дивлячись на їх труднощі, вони вкрай розмежовували роботу і особисте життя.

Можливо, з роботою було не все так прекрасно, але в особистому житті вони були щасливі. У спробах знайди свій стиль, Герда вдається до допомоги свого чоловіка. Ейнеру доводилося позувати для Герди в жіночій сукні і з огляду на те, що риси його обличчя не були грубими, вона його зобразила в своїх роботах жінкою. Це була перша тріщина навіть не в сімейних відносинах, а скоріше в психіці Ейнера. Після того випадку він постійно думав про ту ситуацію і його дивацтва мов снігова куля, що котиться з вершини, все набирали обертів і ставали все більшими.

Все це призвело до того, що вже через кілька днів, його дружина виявила його в своєму одязі, що не завадило їм займатися любов’ю. Після подібних потураннь, подібні дивацтва увійшли в ужиток. Але якщо життя і стала грати з психікою Ейнера, то це був далеко не перший і не останній удар. Поки проблема не розрослася, Герда ставилася до цього як до жарту, як до гри. І граючи запропонувала своєму чоловікові переодягнутися в жінку, назватися іншим ім’ям і піти з ним на зустріч. Однак після цієї зустрічі Ейнер не повернувся, він зник, замість нього повернулася Лілі, яка і стала отрутою, отруйним життя молодих ….

Постер до фільму Дівчина із Даніі

Дівчина із Даніі

Дівчина із Даніі

Фільм Дівчина із Даніі можна дивись онлайн безкоштовно в хорошій якості як на Android, так і на IPhone чи WindowsPhone


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *