До зустрічі з тобою онлайн

Короткий опис фільму До зустрічі з тобою українською

У 2012 році вийшов роман До зустрічі з тобою, автором якого виступила популярна письменниця Джоджо Мойес. Роман став бестселером, тому незабаром заговорили про його екранізацію. Фільм До зустрічі з тобою дивитися онлайн варто не тільки шанувальникам роману, але і всім тим, хто його ще не читав, адже це екранізація однієї з найцікавіших мелодраматичних історій за останні 10 років. Фільм вийшов дуже цікавим, а головні ролі в ньому дісталися Емілії Кларк, і Сему Клафліну, а ось у якості режисера на цьому проекті виступила Теа Шеррок. Кіно До зустрічі з тобою дивитися онлайн ви можете на нашому сайті, у найкращій якості.

Сюжет фільму До зустрічі з тобою.

Життя Лу Кларк занадто одноманітне, але зате в ньому є стабільність, адже у неї хороша робота, та є кохана людина, тому більшого їй і не потрібно. Але в житті ніколи не буває постійної стабільності, тому незабаром доля підносить Лу сюрприз, і вона втрачає роботу. До того ж, несподівано вона втрачає і свою кохану людину, тому в одну мить її життя перевертається з ніг на голову. Одного разу вона зустрічає хлопця, який потрапив в аварію, і також тепер змушений жити заново, не так як раніше. Між ними поступово виникають почуття, адже і Уїлл і Лу втратили все що мали, а тепер їм життя дає другий шанс, а ось скористаються вони ним, чи ні, ви дізнаєтеся після перегляду фільму.

Виробництво фільму.

Фільм є дебютним для режисера Теа Шеррок, адже раніше вона ставила тільки театральні постановки, але не дивлячись на це, картина виявилася дуже успішною, адже вона зібрала в прокаті в кілька разів більше, ніж бюджет самої картини, тобто фільм вийшов комерційно успішним. Адаптацією роману займався Хью Хадсон, і Барт Гавіган, які на підставі літературного джерела створили якісний сценарій. Зйомки картини почалися у вересні 2014 року, проте практично весь акторський склад був підібраний набагато раніше. Актори з перших хвилин знайшли спільну мову, і подружилися, про що неодноразово заявляли в інтерв’ю. Емілія Кларк навіть зробила татуювання у вигляді бджоли, щоб назавжди запам’ятати цю прекрасну пору, адже її героїня у фільмі також зробила таке ж татуювання.

Постер до фільму До зустрічі з тобою

До зустрічі з тобою

До зустрічі з тобою

Фільм До зустрічі з тобою можна дивись онлайн безкоштовно в хорошій якості як на Android, так і на IPhone чи WindowsPhone


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *