Опис фільму українською

Рік випуску: 2017
Країна: Україна
Жанр: Комедія
Режисер: Олег Борщевський
У головних ролях: Михайло Хома, Олена Лавренюк, Назарій Гук, Орест Галицький, Сергій Павук, Римма Зюбіна, Володимир Горянський, Ігор Кондратюк, Олексій Вертинський

Життя на кордоні назвати легким можна тільки з натяжкою. Про це не з чуток знають трійця головних героїв. У них у всіх є мрії, досягнення яких залежить від кількості коштів в кишені. Але в прикордонних районах роздобути законним чином потрібну суму не завжди легко, але опускати руки головні герої точно не мають наміру. Їхній шлях до збагачення – перевезення контрабандних товарів в сусідні держави.

Вироблена схема працює до пори до часу, але прикордонна служба теж не сидить на місці. Останнім часом на кордонах встановили все більше постів, працівники яких шукають контрабанду з особливим завзяттям. Хлопцям необхідно придумати що-небудь нове і така ідея народжується незабаром. Вони приміряють на себе одяг католицьких священнослужителів, багаж і документи яких не так цікаві військовим на кордоні. Ідея має успіх, однак поява на горизонті карколомної красуні вносить свої корективи в плани трьох самодурів.

Сатирична комедія DZIDZIO Контрабас – це сміливий проект Олега Борщевського, режисера, який об’єднав на екрані виконавців з популярної української музичної групи DZIDZIO і класичну історію авантюристів. Незважаючи на те, що виконавці головних ролей не є акторами, фільм не втрачає в якості і зацікавлює глядача з перших хвилин.

Дзiдзьо контрабас (2017) дивитись онлайн українською


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *