Фантастичні звірі і де їх шукати онлайн

Короткий опис фільму Фантастичні звірі і де їх шукати українською

Спін-офф Гаррі Поттера шанувальники чекали близько п’яти років, і ось нарешті скоро в кінотеатрах виходить фільм Фантастичнізвірі і де їх шукати, який також є екранізацією роману Джоан Роулінг. Фільм поставив режисер Девід Йейтс, який раніше екранізував чотири книги Джоан Роулінг про юного чарівника, і на цей раз це їхня п’ята спільна робота, тому обов’язково подивіться фільм Фантастичні звірі і де їх шукати онлайн, адже фільм обіцяє бути дуже цікавим. Картину Фантастичні звірі і де їх шукати дивитися онлайн ви можете на нашому сайті, причому абсолютно безкоштовно.

Сюжет фільму Фантастичні звірі і де їх шукати.

Дія картини розгортається в 1926 році. Головний герой фільму зоолог на ім’я Ньют Саламандер поставив собі задачу класифікувати всіх магічних звірів, що у нього добре виходить. Одного разу він прибуває на Магічний конгрес, який проходить в Нью-Йорку, і бере з собою кілька звірків, але вони втікають з валізи, в якому він їх перевозив, і тепер Ньюту загрожує велика небезпека, адже представники чарівників починають полювати за ним. Однак це не найбільші проблеми, які звалилися йому на голову, адже в Нью-Йорку діє філантропічне товариство «Новий Салем», члени якого мають намір очистити світ маглів від чарівників, і їм також не подобається те, що тепер по місту розгулюють магічну істоти.

Виробництво фільму.

Про те, що Джоан Роулінг пише нову книгу про всесвіт Гаррі Поттера, стало відомо ще в 2013 році, що викликало великий фурор. Приблизно ж у цей час стало відомо і про екранізацію нового роману, правда в фільмі не буде вже улюблених нами героїв, адже дія картини розгортається за 65 років до відомих нам вже подій. Відомо також і про те, що обов’язково буде друга частина фільму, незалежно від того, чи буде фільм успішний, чи ні. Головну роль в картині виконав популярний актор Едді Редмейн, який відомий глядачам завдяки фільму Дівчина з Данії, який ви також можете подивитися на нашому сайті.

Постер до фільму Фантастичні звірі і де їх шукати

Фантастичні звірі і де їх шукати

Фантастичні звірі і де їх шукати

Фільм Фантастичні звірі і де їх шукати можна дивись онлайн безкоштовно в хорошій якості як на Android, так і на IPhone чи WindowsPhone


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *