Фiлм люди икс смотрите онлайн

x-man

x-man

Жанр: Зарубіжні, Бойовик, Пригоди, Фантастика
Рік випуску 2000
Країна: США

QR-Code
Режисер: Брайан Сінгер
У ролях: Х’ю Джекман, Патрік Стюарт, Іен Маккеллен, Фамке Янссен, Джеймс Марсден, Холлі Беррі, Анна Пекуін, Тайлер Мейн
Якість: DVD

Дія фільму Люди Х (х-man) розгортається в далекому майбутньому. Майбутнє людства бачиться авторами сценарію фільму Люди ікс досить похмурим, сюжет фільму чимось нагадує сюжет Термінатора і Матриці. Мутанти майбутнього наділені багатьма здібностями: вони можуть трансформуватися в будь-який предмет і будь-якої людини, мають чималим силою, здатні контролювати стихії: вогонь, воду. Однак навіть цих здібностей Людей ікс виявляється недостатньо для того щоб вижити в світі майбутнього. Виявляється, є ще більш могутні персонажі- машини, призначені для знищення мутантів.
Мутанти (Люди ікс), що володіють надприродними здібностями і люди, їм допомагають, намагаються вижити в умовах нерівної боротьби з більш досконалими і володіють більшою силою машинами, в яких закладені понад здібності, взяті у мутантів і людей.
Щоб зупинити цю війну група мутантів – людей X з майбутнього, під керівництвом професора, посилають свого представника назад в минуле, намагаючись таким чином змінити хронологічний порядок подій. Повернувшись в минуле, мутант (x-man) -представник з майбутнього розшукує професора і за підтримки інших мутантів намагається змінити майбутнє. Чи вдасться мутанту, повернувшись назад в минуле, досягти бажаного і таким чином запобігти війні

Трейлер люди икс смотрите онлайн

Фiлм люди икс смотрите онлайн


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *