Опис фільму українською

Рік випуску: 2017
Країна: Франція, Нідерланди
Жанр: комедія, бойовик
Режисер: Ромейн Леві
У головних ролях: Кев Адамс, Менон Азем, Коме Левін, Патрік Тімсі, Рутґер Гауер, Юбер Кунде, Мона Валравенс, Алекс Гендрікс, Ідо Моссері, Маню Пайє та інші.

Герой даного фільму – Рубен Яблонський – хлопець хороший, але надміру сором’язливий, розсіяний та трохи закомплексований. Типовий «ботанік». Через такий характер з нього глузують та не сприймають серйозно. А йому понад усе на світі хочеться навчитись бути сміливим, нахабним та розв’язним, одним словом – стати крутим!

Просто Рубен закохався в красуню Нору і ладен на будь-що аби здобути її прихильність. Закохані, як відомо, здатні на чималі безумства, але наш герой пішов далі романтичних вчинків! Щоб справити враження на неприступну Нору хлопець спершу прихопив чужу куртку з наркотиками в кишені. Потім ним зацікавилось мафіозне угрупування. А згодом Рубен взагалі став допомагати вистежувати відомого наркодилера вдаючи з себе покупця героїну.

Річ у тому, що Нора, та сама дівчина, заради якої наш герой таке творить, виявилась не просто миловидною студенткою, а спеціальним агентом під прикриттям.

Чи зможе Рубен виплутатись з цієї гангстерської історії живим та чи переможе кохання всі бандитські кулі – дивіться на нашому сайті!

Гангстердам (2017) дивитись онлайн українською


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *