Геошторм, 2017 дивитись онлайн українською


Виберіть якість відео. Якщо відео не працює правильно, спробуйте якість поменше.

Опис фільму українською

Рік випуску: 2017
Країна: США
Жанр: фантастика, бойовик, трилер
Режисер: Дін Девлін
У головних ролях: Джерард Батлер, Джим Стьорджес, Еббі Корніш, Ед Гаріс, Енді Ґарсія, Роберт Шиен, Зазі Бітц, Таліта Бейтман, Деніел Ву, Річард Шифф.

Прогнози, які робили багато років вчені, збулись. Великі кліматичні зміни викликали справжню біду, на планету зірвалось стихійне лихо. Необхідно було терміново прийняти міри і знайти рішення. Тоді найкращі спеціалісти держави створили проект, який назвали Геоштормом. Проект представляв собою мережу орбітральних супутників, яка могла не тільки затримувати опади, але і підтримувати більш сприятливі умови для кожного з районів планети. Цей проект приніс великий успіх, два роки планета прожила без катаклізмів та руйнувань.

Але раптом щось пішло не так. Чи стався збій в механізмі, чи система заклинила, але на планету обрушились справжні катаклізми. Почались проливні дощі, смертоносні урагани і цунамі. Якщо не вжити ніяких заходів, це може перетворитись в апокаліпсис, який повністю знищить планету. І знову звернулись до творців Геошторму, ними виявились два брати Джейк і Макс. Та зараз вони у великій сварці і не хочуть більше співпрацювати. Але ж зараз не час для розборок, на кону існування всього людства.


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *