Опис серіалу українською мовою:

Якість: DVDrip
Рік випуску: 2008-2011
Країна: Росія
Жанр: , Серіали
Режисер: Гузэль Кірєєва, Тимур Алпатов, В’ячеслав Камінський
У головних ролях: Максим Аверін, Марія Болтнева, Володимир Фекленко, Єжи Штур, Денис Рожков, Поліна Лунегова, Дмитро Смирнов, Станіслав Евентов, Ольга Юрасова, Сергій Лобынцев

 

 Додано останню серію Головними героями цього чудового серіалу є два приятеля капітан Сергій Глухарев і співробітник районного ДПС Денис Антошин, які дружать ще з самого дитинства. Складна і часто небезпечна робота, маленька зарплата, невизначена особисте життя напевно змінили їх не в найкращу сторону. Але вони все одно здатні залишатися людьми і не втрачати присутності духу в будь-якій ситуації. І найголовніше – вони продовжують виконувати свою тяжку і небезпечну роботу – охороняють законність і правопорядок, захищають суспільство, яке, іноді, не проявляє до простим співробітникам міліції взагалі ніякої подяки.

 

*Увага! Якщо плеєр не відображається, зачекайте до 30 секунд, поки він підгрузиться (це залежить від вашого інтернет з’єднання єднання)

Сезон 1

Сезон 2

Сезон 3

 

Глухар 1,2,3 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Допоможіть проекту! Переглянувши фільм онлайн, прокоментуйте, або залишіть відгук – ваша думка важлива! В онлайн-кінотеатрі Provokacia.com.ua в хорошій якості можна смотреть онлайн в хорошем качестве Глухар 1,2,3 сезон. Фільми представлені в російській чи українській озвучці!

http://provokacia.com.ua/


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *