Дивитися Гордість, упередження та зомбі онлайн

Короткий опис до фільму Гордість, упередження та зомбі

Чорна чума принесла Англії XIX століття не тільки смерть для більшого числа населення. Чорна чума «обрушила» на світ зомбі. Тепер мертвяки вільно розгулюють по англійським просторах, і інтелігентній стану необхідно терміново переглянути свої звичаї і погляди на видозмінити життя. Адже це війна. Дівчатам вже не світить вийти заміж і майстерний займатися рукоділлям. Тепер кожна панянка – це боєць, похлеще мужнього статі.

Сімейство Беннет швидко увійшло в раж і почало підготовку рідних дочок. Тепер дочки Беннет – це кращі бійці з Зомбакі. Але як звичайним дівчатам, їм властива влюбчивость. Або страшенний фемінізм, якщо відповідного кавалера ніяк не спостерігається. Містер Бінглі (герой фільму «Гордість і упередження і зомбі») закохується в войовничу Джейн Беннет. І вирішує посватати в цей же сімейство і власного кращого друга – красеня Дарсі. Мовляв, Елізабет, хоч і відрізняється запальним норовом, дуже собі не дурна.

Тільки ось дві сильні особистості, зустрівшись, що не пристрастю любовної загорілися, а ненавистю один до одного. Але воювати з зомбі їм доведеться спільно, не забуваючи про суперництво і сарказм …

Назва: Гордість, упередження та зомбі / Pride and Prejudice and Zombies
Рік: 2016
Жанр, теґи: Жахи, Бойовик, Новинки
Режисер: Берр Стірс
Постер до фільму Гордість, упередження та зомбі
http://provokacia.com.ua/


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *