Дивитися перший сезон Гри ПрестолівВиберіть якість відео. Якщо відео не працює правильно, спробуйте якість поменше.

Виберіть епізод для перегляду:

Короткий опис 1 сезону серіалу Гра Престолів українською

У першому сезоні серіалу Гра престолів на території Семи Королівств затягнулося літо. Після кровопролиття і повалення божевільного короля з роду Таргарієнів, трон посів Роберт Баратеон, витіснивши своїх братів, що також претендують на це місце в державі. Але все ж, у світлі інтриг і підпільних ігор, боротьба за право управляти Королівством триває.

Дружина короля з роду Ланністеров, всіма правдами і неправдами прагне заволодіти троном, тому також не відступає. За маніпуляціями королеви Серсеї стоїть тверда рука її батька Тайвіна, що мріє керувати країною сам.

Північною частиною королівства і владикою півночі є Еддард Старк. Нед давній друг короля Роберта, він не раз проливав кров за нього, тому погоджується стати правицею і співправителем короля.

Тепер і він втягнутий в захоплюючі інтриги, що розгортаються в Замку. За Вузьким морем, останні з роду Таргаріенов, дивом уцілілівший брат з сестрою Візеріс і Дейенеріс, намагаються зібрати армію численних кочівників, щоб відвоювати трон.

Але є сила могутніша, ніж сила людини, яка готова вступити в сутичку з лицарями в бойових обладунках і поневолити земний народ.

Дивіться серіал Гра Престолів 1 сезон онлайн в HD якості (720p), без реєстрації та набридливої ​​реклами. На provokacia.com.ua Вас ніщо не буде відволікати від перегляду улюбленого серіалу

Постер до сезону

gra1

До речі, дивится 1 сезон серіалу Гра Престолів можна як на Android, так і на IPhone

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *