Дивитися 2 сезон серіалу Гра ПрестолівВиберіть якість відео. Якщо відео не працює правильно, спробуйте якість поменше.

Виберіть епізод для перегляду:

 

Дивитися 2 сезон серіалу Гра Престолів – трейлер

 

Короткий опис 2 сезону українською

У другому сезоні  серіалу гра престолів після смерті Еддарда Старка, Королем Півночі визнаний його син Робб, який збирається воювати проти Ланністеров, зібравши згуртовану армію жителів півночі.

Здобуваючи перемогу одну за одною, молодий Вовк набирає нових союзників. Брати Роберта Баратеона продовжують вважати себе законними спадкоємцями Королівства і збирають сили для боротьби з Ланністерами і жителями півночі.

На боці Станіса могутня Червона жриця Мелісандра, що переслідує далекі цілі і прагне посадити його на трон. У Ренлі Баратеона в союзниках Тіреллі, що володіють величезною армією.

Для завоювання Залізного трону братам належить зіткнутися в кривавому протистоянні, або об’єднати свої сили. За Вузьким морем, після втрати чоловіка, Дейенеріс знаходить драконів. Тепер і вона має можливість завоювання Семи Королівств, але без армії теж не обійтися.

Дівчина вирішує пошукати союзників у вільних містах, що славляться своїм багатством і кораблями. За Стіною продовжують накопичувати сили здичавілі.

Поки уявні королі гризуться за Залізний трон, інші готуються до наступу на людський світ, щоб назавжди винищити жалюгідну расу, нездатну об’єднатися перед лицем справжньої небезпеки.

Дивіться серіал  Гра Престолів 2 сезон  онлайн у високій якості, без реєстрації та набридливої ​​реклами. 

Постер сезону

gra2

А ви знаєте, що 2 сезон серіалу Гра Престолів можна дивится без проблем на Android, IPhone


2 thoughts on “Гра Престолів 2 сезон онлайн

  1. Сереї настільки перепутані що хрен зрозуміешь як дивиться..
    Хотів подивиться українською та доведеться на росіфйських сайтах дивиться . Там більше порядку

    1. А в чому проблема? Серії 2 сезону Гри Престолів пронумеровано в плеєрі – обираєте серію за номером та дивитесь на здоров’я.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *