Дивитися сьомий сезон Гри ПрестолівВиберіть якість відео. Якщо відео не працює правильно, спробуйте якість поменше.

Виберіть епізод для перегляду:

 

Короткий опис 6 сезону серіалу Гра Престолів українською

Сьомий сезон «Гри престолів» став однією з найочікуваніших прем’єр 2017 року. В ньому лише сім епізодів, але кожен з них насичений непередбачуваними поворотами сценарію – радісними зустрічами та болісними втратами.

Сюжет вміщує в собі наступні події: Джон Сноу об’єднується з Дейнеріс Таргарієн заради перемоги над злом, яке прямує з-за стіни й становить загрозу для всього людства. Елларія Сенд, Теон та Яра Грейджої, Олена Тірелл, лорд Варіс та Тиріон Ланістер теж підтримують Дейнеріс. Братство без знамен з Сандором Кліганом та Брієна з Тарту також на їхньому боці.

Серсея Ланістер за будь-яку ціну прагне правити Вестеросом, але в неї забагато ворогів та майже не лишилось союзників.

Семвелл Тарлі отримує шанс стати мейстром в Цитаделі Староміста, де йому відкривається доступ до знань найбільшої бібліотеки в Семи Королівствах. Це дає йому змогу врятувати Джораха Мормонта від страшної хвороби – кам’яної чуми та дізнатись, яка ж зброя може допомогти у війні з білими блукачами.

Старки знову разом і знову правлять Північчю. Після довгих перипетій та пригод в рідний дім повертаються красуня Санса та нестримна Ар’я. Туди ж прибуває і Бран Старк. Він тепер виконує місію Триокого Ворона і йому відкрилося все знання Світу. Знає Бран і те, ким насправді була матір Джона Сноу.

Постер до сезону

Гра престолів 7 сезон постер

Гра престолів 7 сезон постер

До речі, дивится 7 сезон серіалу Гра Престолів можна як на Android, так і на IPhone

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *