Опис українською мовою:

Якість: DVDrip
Рік випуску: 2009
Країна: США
Жанр: Драма, Комедія
Режисер: Ноа Баумбах
У головних ролях: Бен Стіллер, Кріс Мессіна, Сьюзен Трейлор, Мерріт Уівер, Грета Гервіг, Емілі Лэси

Роджер Грінберг знаходиться на перехресті. Він втрачає роботу, але зовсім не поспішає займатися пошуками нової. Грінберг відправляється з Нью-Йорка в Лос-Анджелес для того, щоб наглядати за будинком свого молодшого брата, який набагато успішніше. Так він безкоштовно має де жити. У своєму місті він не може відшукати ні розуміння у старих друзів, ні у колишніх колег. Неробство дорослої людини одних засмучує, інших викликає жаль. Лише Флоренс, особиста помічниця брата, розділяє кризу Грінберга. Вона намагається відшукати причину бути щасливою. Але тільки для цього менше всього підходить черговий нервовий невдаха?


*Увага! Якщо плеєр не відображається, зачекайте до 30 секунд, поки він підгрузиться (це залежить від вашого інтернет з’єднання єднання)


Грінберг онлайн букраїнською

Допоможіть проекту! Переглянувши фільм онлайн, прокоментуйте, або залишіть відгук – ваша думка важлива! В онлайн-кінотеатрі Provokacia.com.ua в хорошій якості можна смотреть онлайн в хорошем качестве Грінберг. Фільми представлені в російській чи українській озвучці!

http://provokacia.com.ua/


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *