Хоббіт: Несподівана подорож онлайн

Короткий опис фільму Хоббіт: Несподівана подорож українською

Трилогія «Володар кілець» дуже сильно сподобалася глядачам, тому, коли практично через 10 років Пітер Джексон повідомив про виробництво фільму «Хоббіт: Несподівана подорож», шанувальники творчості Толкіна і Джексона сильно зраділи. Для того щоб розуміти сюжет фільму, не обов’язково знайомитися з трилогією «Володар кілець», адже сюжет фільму оповідає про події, які передують подіям перших трьох фільмів, тому ви прямо зараз можете дивитися фільм Хоббіт: Несподівана подорож онлайн. Важливо врахувати, що Пітер Джексон спочатку планував зняти дилогію, проте перший фільм про хоббіта виявився дуже успішним, і заробив більше мільярда в прокаті, тому продюсери вирішили розтягнути історію на три фільми. Кіно Хоббіт: Несподівана подорож дивитися онлайн безкоштовно ви можете на нашому сайті, де також можете ознайомитися з іншими частинами трилогії.

Сюжет фільму Хоббіт: Несподівана подорож.

За сюжетом фільму Більбо Беггінс знайомиться з чарівником Гендальфом Сірим, і з декількома гномами, з якими вирішує відправитися в подорож в королівство Еребор, яке раніше належало гномам, а тепер його захопив дракон Смауг. Управляє гномами славний воїн Торін Дубощіт, який відправився з такими ж відважними гномами, як і він, щоб звільнити своє королівство, але шлях у Еребор пролягає через землі, що належать оркам, гоблінам, і іншим ворогам гномів, тому їм доведеться подолати важкі перешкоди, щоб дістатися до місця призначення. До того ж, компанію гномів по п’ятах переслідує армія орків, тому їм не можна зупинятися, щоб не зустрітися з ворогом віч-на-віч. Більбо потрібен гномам для допомоги, адже він спритний хоббіт, якого Гендальф назвав хорошим злодієм, тому він обов’язково стане в нагоді своїм новим друзям в подорож.

Виробництво фільму.

Зйомки фільму почалися навесні 2011 року. Пітер Джексон вирішив відразу зняти два фільми, а пізніше випустити їх через рік, однак пізніше режисер вирішив зняти трилогію. Фільм знімався на підставі повісті Джона Р. Р. Толкіна «Хоббіт, або туди і назад». Насправді повість дуже маленька, але Пітер Джексон зміг розтягнути її, і зняти три фільми. Головну роль у фільмі виконав Мартін Фрімен, якому дісталася роль Більбо Беггінса. Багато акторів, що знімалися в трилогії «Володар кілець», виконали свої ролі і в новому фільмі, наприклад, Орландо Блум знову зіграв ельфа Леголаса, а Іен Маккелен знову приміряв образ Гендальфа.

Постер до фільму Хоббіт: Несподівана подорож

Хоббіт: Несподівана подорож

Хоббіт: Несподівана подорож

Фільм Хоббіт: Несподівана подорож можна дивись онлайн безкоштовно в хорошій якості як на Android, так і на IPhone чи WindowsPhone


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *