Сюжет серіалу “Хороший хлопець” розказує про дійсно хорошого молодого чоловіка Олега. Все життя він намагається діяти правильно, але, на жаль, це не завжди дійсно вірне рішення

Почалось все в юності хлопця. Олег закоханий в Настю як і вона в нього. Їх відносини були сенсом їх життя, але якось Настя вчинила убивство не по своїй волі, і, для порятунку обраної, Олег бере вину на себе. Тільки згодом хлопець зрозумів що це була велика помилка.

Відсидівши всього кілька років з повного сроку, Олег виходить по умовно-достроковому звільненню. Тоді він дізнається що любов всього його життя продала його і вийшла заміж за іншого дуже заможного чоловіка. Його серце розбите, він відчуває і гнів і бажання помсти. Він абсолютно не знає що з цим робити. Тим часом Настя прекрасно поживає в новій сім’ї, тепер у неї є дочка – Падчерка Дарина (Даша). Найбільш переломним моментом стає випадкова зустріч Олега та Дарини. Дівчина закохується в хорошого хлопця, у нього теж з’являються почуття до неї. Але тут і вступає в гру Настя яка не має наміру віддавати колишнього коханого прийомній дочці.

Весь серіал це односюжетна драма, переплетена інтригами, любовними трикутниками та різкими поворотами в долях героїв. Дивіться серіал “Хороший хлопець” від 1+1 онлайн на сайті “Провокація”. Він не залишить вас байдужими.

Сезон 1

Серія 1

Серія 2

Серія 3

Серія 4

Серія 5

Серія 6

Серія 7

Серія 8

Серія 9

Серія 10

Серія 11

Серія 12

Серія 13

Серія 14

Серія 15

Серія 16

Серія 17

Серія 18

Серія 19

Серія 20


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *