Дивитися Ігри чемпіонів українською онлайнКороткий опис до фільму Ігри чемпіонів українською

Фільм «Жертвуючи пішаком» – драма, заснована на біографії головного героя. У центрі сюжету дуже важливе для всього населення подія – поєдинок, після якого стане відомо, хто ж виявиться чемпіонам світу в шаховій дисципліни на цей раз.

Розгортається подія в Рейк’явіку в самому епіцентрі Холодної Вайни. Шахісти абсолютно різні від національностей до цілей, але, як суперники, досить-таки сильні: беззмінний переможець Борис і схиблений на шахах Боббі. У підсумку матч стає справжнісіньким поєдинком, що мають безпосереднє відношення до того, яка ж держава володіє найвищим інтелектуальним рівнем. Програти просто не можна, адже від цього залежить не просто титул.

Тепер за грою стежать не тільки любителі шахів, а й ті, кому це стало вигідно. Битва виходить за кордон двох чоловіків і переноситься на світову арену. На Бориса тиснуть з усіх боків, змушуючи його будь-якими методами досягти бажаного. А геніальний і незвичайний мозок Боббі стає по-справжньому одержимим і неадекватним. Ситуація складна, але вихід з неї потрібно знайти

Назва: Ігри чемпіонів / Pawn Sacrifice
Рік: 2014
Жанр, теґи: Драма, Біографія, 2015, Новинки
Постер до фільму Ігри чемпіонів українською
http://provokacia.com.ua/


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *