Інтерстеллар дивитися онлайн безкоштовно

Перша половина фільму Інтерстеллар

Приготуйтеся, так як тут буде представлено нам усім збори галактик, що людське око побачити просто не в змозі. У Інтерслтелларов є гравітаційний вплив, яке має здатність не давати світлу пронизувати який-небудь простір, або ж це космос чи ще чогось.

Також є такі цікаві галактики, в яких світлу просто не вистачає потужності для того, щоб там проходили сонячні промені, такі місця були вченими названі Чорними дірами. Також там є ще й такі об’єкти, які знаходяться в такому незвичайному стані, що можуть буквально викривляти простір, а також відокремлювати час.

Експериментатори тепер весь час подорожують по цілому світові, весь час обходячи типові фізичні процеси. У чорних, дуже щільних діри діаметр змінити абсолютно не можна, тільки, в галактиках-конусах, еліптичних, а також спіралевидних це зробити, звичайно ж, можна. Є такі кораблі, які літають між зірками, у них ще є функція невидимості, вони можуть подолати швидкість космосу, тим самим вони ще можуть уповільнити старіння людського організму. Переміщуються ці кораблі, в основному, стрибками, тому людина бачить перед собою безмежні можливості. Кожен зануриться в космос, де буде навіть буде трохи фантастики.

Сценарій цього фільму заснований на наукових роботах фізика-теоретика, ім’я якого Кіп Торн. Уже в листопаді 2014 глядачі зможуть дізнатися, які ж таємниці розповідає нам цей фільм. Поки що, глядачі можуть подивитися запропонований трейлер і трохи ознайомиться з сюжетом!

Рік випуску: 2014
Країна: США
Жанр: Фантастика, Бойовик, Детектив


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *