Капітан Фантастик онлайн

Короткий опис фільму Капітан Фантастик українською

Зовсім недавно в прокат вийшов фільм «Капітан Фантастик», який оповідає про долю людини, яка відмовляється жити в цивілізованому суспільстві, і вважає за краще жити в самотньому лісі, де і проживає разом з дітьми. Даний фільм просто перенасичений драматизмом, тому якщо вам подобаються такі картини, обов’язково подивіться фільм Капітан Фантастик онлайн. Головну роль у фільмі виконав Вігго Мортенсен, відомий своєю роллю в трилогії «Володар кілець», хоча роль в цьому фільмі кардинально відрізняється від тих фільмів, в яких Вігго знімався раніше. Фільм Капітан Фантастик дивитися онлайн безкоштовно ви зможете на цьому сайті, де для перегляду доступні і інші популярні новинки.

Сюжет фільму Капітан Фантастик.

Бен є справжнім відлюдником, і живе в лісі, де виховує шістьох дітей. Діти ніколи не ходили в школу, і не знають справжніх дитячих радощів, але назвати їх тупими не можна, адже батько їх навчає всьому, що знає сам. Однак діти абсолютно не знайомі з сучасною технікою, не знають що таке інтернет, що в наш час дуже дивно. У вільний час вони полюють разом з батьком, і вчаться добувати собі їжу, адже Бен хоче, щоб вони були пристосованими до життя, так як він вважає, що його діти залишаться жити в лісі. Але одного разу Бену і його дітям все ж доводиться відвідати місто, адже вони дізнаються, що їх мати покінчила життя самогубством, і вони єдині можуть її поховати. Як поведуть себе діти в цивілізованому місці, і чи стане місто для них справжнім шоком, ви дізнаєтеся після перегляду фільму.

Виробництво фільму.

Автором ідеї є Метт Росс, який також є режисером фільму, який він зняв за власним сценарієм. За це він отримав пальмову гілку на Каннському фестивалі, і був відзначений як кращий режисер, а його фільм заслужив увагу не тільки глядачів, а й критиків, які залишили досить непогані відгуки. Фільм також виявився досить успішним у прокаті, не дивлячись на те, що подібні фільми рідко відрізняються хорошими зборами.

Постер до фільму Капітан Фантастик

Капітан Фантастик

Капітан Фантастик

Фільм Капітан Фантастик можна дивись онлайн безкоштовно в хорошій якості як на Android, так і на IPhone чи WindowsPhone


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *