Книга Ілая онлайн

Короткий опис фільму Книга Ілая українською

Книга Ілая дивитися онлайн яку ми сьогодні будемо – незвичайний пост ядерний фільм, цікавий і сміливий. Може бути – просто вдалий. Незважаючи на те, що зараз виходять все більше незвичайні картини, «Книга Ілая» ще довго буде відрізнятися від побратимів. Адже справа не тільки в тому, щоб пофарбувати кадри фільму в який-небудь отруйно-випалений колір, забезпечити важким звуковим фоном і наповнити експериментами з камерою. Справа в тому, щоб за цими прийомами стояла ідея.

При наявності ідеї – свідомо, тобто в сценарії або на устах виробників, або підсвідомо, десь в енергії і думках авторів фільму – процес створення змінюється. І стає ліпленням за матеріалом. У «Книзі Ілая» є таке відчуття – присмак абсолютної свіжості, який з’являється тільки тоді, коли автор робить свою, і тільки свою власну роботу. За духом фільм чимось нагадує Ріддіка. Присутня ідейна складова – в пригоди героя і його боротьбі закладений дійсний сенс для людей.

Книга Ілая – туманне майбутнє без перспектив

Туманна ідея фільму виражає не якісь зрозумілі постулати, а більше схожа на напівсвідомий відображення багатьом притаманним нині думам. Можливо, якогось витає в свідомості настрої, якоїсь еволюційної стадії, через яку проходить авангард людського суспільства в західній цивілізації. На ділі все не буде так складно, як я пояснюю. Прекрасно поставлений бойовик за схемою «одинак-всі інші».
Бойовик з знахідками, спецефектами, цікавою технікою битв, цікаво і по-новому поставлені трюки, сутички, інші процедури. Відмінний Дензел Вашингтон в ролі Охоронця (того який один), зовсім нагадує актора на роботі. Втім, як і Гарі Олдман. Цей учасник дарує всім глядачам диво однією своєю присутністю. Хоча зазначу – просто бути присутнім він не може. Немає такого в його репертуарі. Він завжди діє – як кульова блискавка або вітряної смерч – завжди живий, завжди в русі.

Сподіваємося, що ці якості передалися і всьому фільму під назвою «Книга Ілая». Дивіться його на нашому сайті.

Постер до фільму Книга Ілая

Книга Ілая

Книга Ілая

Фільм Книга Ілая можна дивись онлайн безкоштовно в хорошій якості як на Android, так і на IPhone чи WindowsPhone


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *