Кохання у великому місті 2 онлайн у хорошій якості

Короткий опис фільму Кохання у великому місті 2 українською

Любителям романтичних комедій обов’язково варто подивитися фільм Кохання у великому місті 2 онлайн, в якому знялися популярні українські та російські актори, такі як Володимир Зеленський, Олексій Чадов, Філіп Кіркоров, Світлана Ходченкова, і т.д. Друга частина фільму виявилася не менш успішною, ніж чим перша, причому з більш цікавим, смішним сценарієм. Дія другої частини фільму в основному відбувається в Москві, що для вітчизняних глядачів більш звично. Кохання у великому місті 2 дивитися онлайн безкоштовно можна на нашому сайті, запустивши перегляд прямо зараз.

Сюжет фільму Кохання у великому місті 2.

Вже знайомі нам з першої частини герої відправляються на відпочинок до Таїланду, де Ігор планує познайомити свого батька з Настею, на якій незабаром хоче одружитися. По дорозі друзі заїжджають в древній храм, де дівчата торкаються до ідола, і тепер за переказами, при першому ж статевому акті вони зможуть зачати дитину, що не особливо подобається їх хлопцям, адже ніхто з них дітей не планував. На віллі у батька Ігор збирається зробити Насті пропозицію, але перед цим батько повідомляє йому, що він проти цього шлюбу, і залишить сина без копійки, якщо той зважиться перечити батькові, тому Ігор не зміг здійснити задуманого. До того ж, молоді люди бояться тепер займатися сексом, щоб не зачати дитину, тому дівчата образившись, відлітають в Москву першим же рейсом. Тепер Ігор, Сауна, і Артем вільні, і можуть робити все, що їм заманеться, але раптом вони зустрічають вже знайомого Святого Валентина, який насилає на них нове прокляття, адже у першого з них народиться дитина, а у інших не буде дітей 10 років , тому герої різко змінюють думку, і відправляються до своїх жінок, а ось чи вийде у них задумане, чи ні, ви дізнаєтеся після перегляду фільму.

Виробництво фільму.

Виробництвом комедії займалася Студія квартал 95, творцем якої є Володимир Зеленський, який не тільки взяв участь в якості головного актора, але ще і писав сценарій. В якості режисера виступив Марюс Вайберг, який знімав і першу частину, адже він співпрацює із Зеленським неодноразово. В цілому акторський склад залишився колишнім, змінилися лише актори, що знімалися в епізодичних ролях, до того ж, важливо відзначити те, що в картині навіть в епізодах знімаються відомі особистості.

Постер до фільму Кохання у великому місті 2

Кохання у великому місті 2

Кохання у великому місті 2

Фільм Кохання у великому місті 2 можна дивись онлайн безкоштовно в хорошій якості як на Android, так і на IPhone чи WindowsPhone


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *