Коловрат онлайн у хорошій якості

Короткий опис фільму Коловрат українською

Зовсім скоро в прокат вийде новий історичний російський фільм, що розповідає про подвиг воєводи Евпатія Коловрата, який захищав свої землі від війська хана Батия. Режисером картини виступив Іван Шурховецкій, який дуже відповідально підійшов до своєї роботи, тому незабаром ви зможете подивитися фільм Коловрат онлайн. Головну роль в картині виконав Ілля Малаков, який, до слова, самостійно виконував всі трюки, без дублерів, тому автори фільму задоволені роботою з таким актором. Кіно Коловрат дивитися онлайн ви зможете на нашому сайті, але тільки після того, коли відбудеться офіційна прем’єра картини в кінотеатрах.

Сюжет фільму Коловрат.

Дія фільму розгортається за часів татаро-монгольської навали, коли ординські воїни грабували руські землі, і захоплювали міста. Після того як ординці під проводом хана Батия розграбували Рязань, за ними в погоню відправився Евпатій Коловрат зі своєю дружиною, маючи намір розбити ворога. Не дивлячись на те, що російське військо було нечисленним, воно брало одну перемогу за іншою, розбиваючи загони ординців. Евпатій Коловрат крок за кроком наздоганяв Батия, і навіть найсильніший татарський богатир Хостоврула не зміг зупинити доблесного російського воєводу. Тоді Батий відправив на зустріч з Євпатієм Коловратом загони з наступальною зброєю, якою вони захоплювали міста, але не дивлячись на це, російське військо все ж вступило в битву, а ось чим вона закінчилася, ви зможете дізнатися після перегляду фільму.

Виробництво фільму.

Картина цікава тим, що в ній використано мало комп’ютерної графіки, адже режисер зробив вибір на користь натуралістичних зйомок, тому в зйомках битв знімалося більше 50 каскадерів, які тренувалися довгий час, відточуючи свою майстерність. Найскладніша робота полягала в створенні декорацій, адже декораторам на знімальному павільйоні довелося побудувати різні споруди, які передавали дух того часу. Для зйомок фільму використовувалося новітнє обладнання, і найсучасніші камери, які знімають в найкращій якості, тому графіка у фільмі повинна бути на вищому рівні.

Постер до фільму Коловрат

Коловрат

Коловрат

Фільм Коловрат можна дивись онлайн безкоштовно в хорошій якості як на Android, так і на IPhone чи WindowsPhone


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *