Дивитися Королева пустелі онлайн

Короткий опис до фільму Королева пустелі

В основі фільму «Королева пустелі» лежить біографія реальної жінки Гертруди Белл, яка залишила свій слід, як в історії батьківщини, так і в становленні кількох арабських держав.

Коли Черчіля прийшла в голову ідея посражаться за вплив Британії в Лівані, йому порадили звернутися за консультаціями саме до Гертруді Белл, адже її зв’язку з племенами і лідерами деяких східних держав були вельми корисні країні. Жінку називали некоронованої королевою пустелі не тільки за ставлення до неї в цих краях, але й через непідробного інтересу Гертруди до потреб місцевого населення та захоплення їхніми традиціями, культурою та звичаями.

Белл зводила з розуму, як знатних осіб, так і тих чоловіків, які опинялися поруч практично випадково. Її велике серце знаходило можливість любити кожного з них по-своєму, тільки особистого щастя такий підхід не додавав.

Хоча формально письменницю, картографа, дослідницю Гертруду можна було назвати розвідницею, вона насправді нікому не підкорялася і робила тільки те, що вважала вигідним в конкретний момент.

Назва: Королева пустелі / Queen of the Desert
Рік: 2015
Жанр, теґи: Драма, Біографія
Режисер: Вернер Херцог
Постер до фільму Королева пустелі
http://provokacia.com.ua/


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *