Криголам онлайн

Короткий опис фільму Криголам українською

Є художні фільми повністю вигадані, а є стрічки, засновані на реальних подіях, дивитися які набагато цікавіше, тому якщо ви шукайте такий фільм, обов’язково подивіться картину Криголам онлайн, який розповідає про долю криголама «Михайло Сомов», який в 1985 році виявився затиснутим у кризі, і довгі місяці провів у пастці. Фільм повинен вийти в кінці цього року, але критики вже пророкують йому великий успіх, адже сюжет дуже цікавий, і викликає велике захоплення у глядачів. Криголам 2016 дивитися фільм онлайн повністю ви незабаром зможете на нашому сайті, де також зможете ознайомитися і з іншими новинками кінематографа.

Сюжет фільму Криголам.

Криголам «Михайло Громов» пропливаючи поблизу Антарктики, змушений змінити курс, щоб не зіткнутися з айсбергом, але через це корабель потрапляє в льодовий полон, вибратися з якого дуже складно. Вся відповідальність за те, що відбувається, лягла на плечі капітана корабля, який командує подальшими діями команди, адже він повинен зробити все, щоб екіпаж вижив. Проблема полягає в тому, що під тиском льоду корабель може розчавити, і тоді екіпаж загине в суворих умовах Антарктики, тому капітан намагається вибратися з пастки, не пошкодивши судно. В таких умовах кораблю доводиться бути на дрейфі 133 дня, після чого криголаму вдалося вивільнитися, і вийти у відкриті води.

Виробництво фільму.

Під час зйомок фільму, режисер Микола Хомерікі дійсно використовував справжній атомний криголам Ленін, який на даний момент вже не використовується за своїм призначенням, тому його дозволили використовувати для зйомок. Велика частина зйомок пройшла на Кольському півострові, де дуже суворі погодні умови, тому актором довелося дуже важко працювати, про що вони пізніше повідомляли в інтерв’ю. Також зйомки велися в Мурманську, Санкт-Петербурзі, і Севастополі. Бюджет фільму склав 10 мільйонів доларів, тому творцям вистачило грошей для того щоб зняти якісний фільм, з використанням дорогої комп’ютерної графіки.

Постер до фільму Криголам

 Криголам

Криголам

Фільм Криголам можна дивись онлайн безкоштовно в хорошій якості як на Android, так і на IPhone чи WindowsPhone


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *