Крякнуті канікули онлайн

Короткий опис фільму Крякнуті канікули українською

Зовсім недавно в прокат вийшов мультфільм «Крякнуті канікули», який був дуже тепло сприйнятий глядачами, і отримав непогані відгуки. Мультфільм поставлений за аналогом західних анімаційних фільмів, і спочатку навіть був озвучений на англійській мові, тому якщо вас цікавлять вітчизняні анімаційні новинки, обов’язково подивіться мультфільм Крякнуті канікули онлайн. Озвучували головних героїв вітчизняні знаменитості, а саме Володимир Пресняков, зі своїм сином Микитою, Поліна Максимова, Евеліна Бледанс, і багато інших акторів і зірок сцени. Прямо зараз ви зможете дивитися мультик Крякнуті канікули онлайн безкоштовно, запустивши відео на нашому сайті.

Сюжет мультфільму Крякнуті канікули.

Зграя російських крижнів відправляється на відпочинок в Гаваї, але в польоті зграя збивається з курсу, тому приземляється на китайському острові. Тут головними є качки-мандаринки, які зовсім не раді непроханим гостям, тому вступають з ними у відкриту конфронтацію. Однак не всі качки ворогують один з одним, адже дочка російського командира качок Ариша, подружилася з Ніком, який є сином імператора качок-мандаринок. Завдяки іх дружбі, у качок з’явився шанс помирити зграї, проте це не найважливіша їх проблема. Справа в тому, що відьма Марго намагається знищити сонце, і головним героям стало відомо про ці плани, тому вони просто зобов’язані зупинити чаклунку за всяку ціну, а ось вийде у них, чи ні, ви дізнаєтеся після перегляду мультика.

Виробництво мультфільму.

Виробництвом мультфільму займалася російська студія анімації Animation Studio RIM, проте велика частина бюджету була отримана з Китаю, завдяки чому бюджет картини склав 20 мільйонів доларів, що для вітчизняних проектів є непоганий сумою. Варто також врахувати, що у виробництві мультфільму брали участь і інші анімаційні студії, деякі з них розташовані в Естонії, Іспанії, та Канаді. В першу чергу мультфільм призначався для міжнародного прокату, так як створювався на англійській мові, і тільки потім отримав російську озвучку.

Постер до фільму Крякнуті канікули

Крякнуті канікули

Крякнуті канікули

Фільм Крякнуті канікули можна дивись онлайн безкоштовно в хорошій якості як на Android, так і на IPhone чи WindowsPhone


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *