Опис серіалу українською мовою:

Якість: DVDrip
Рік випуску: 2011
Країна: Росія
Жанр: Анімація, Прем’єри
Режисер: Армен Адилханян
У головних ролях: Велимир Русаков, Володимир Епіфанцев, Антон Масленников, Юрій Стоянов, Олександр Гордон, Олександр Носков, Василина Вороніна, Юрій Меншагин, Марина Бакіна, Віктор Бакін

Вони мирно жили у величезному будинку в центрі міста, що знаходиться в процесорі комп’ютера… Цікава дружня компанія таракашек і мишка Хвіст. Вели розумні і розсудливі розмови про життя, весело грали у футбол, ще проводили гонки на іграшкових машинах і постійно думали: що б таке з’їсти та як би відбитися від якихось жуків-носорогів і не опиниться на обід ненажери-кота і хижаків-голубів. А якось раз ще і любов прийшла неждано негадано! Додалося ще більше проблем. Як же домогтися щирої любові, при цьому перебуваючи на нижчому щаблі харчової піраміди?!

 

 

*Увага! Якщо плеєр не відображається, зачекайте до 30 секунд, поки він підгрузиться (це залежить від вашого інтернет з’єднання єднання)

 

 

Кукарача 3D смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Допоможіть проекту! Переглянувши фільм онлайн, прокоментуйте, або залишіть відгук – ваша думка важлива! В онлайн-кінотеатрі Provokacia.com.ua в хорошій якості можна смотреть онлайн в хорошем качестве Кукарача 3D. Фільми представлені в російській чи українській озвучці!

http://provokacia.com.ua/


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *