Опис українською мовою:

Якість: DVDrip
Рік випуску: 2009
Країна: США
Жанр: Трилери, Жахи
Режисер: Майкл Стэнингер
У головних ролях: Майкл Медсен, Ерік Робертс, Уес Бентлі, Кейтлін Даблдэй, Софія Аржаковська, Кері-Хіроюкі Тагава, Маккензі Росман, Джоель Льюїс, Кріста Кемпбелл, Лідія Халл

Головний герой фільму Джонатан Меррік успішний письменник і вчений, який шалено зачарований загадковою і прекрасної Лигейей. У жінки виявляється смертельна хвороба, але вона не здається намагається перемогти смерть, свого головного і єдиного ворога. Лигейя забирає душі інших людей, щоб продовжити своє життя. Щоб відшукати безсмертя вона зачаровує і вводить в обман Джонатана, якого починають мучити ломки через нестерпного тяги до Лигейе. У підсумку, він відправляється в старе маєток біля Чорного моря, де безперервне присутність Лигейи з часом зводить Джонатана з розуму.

*Увага! Якщо плеєр не відображається, зачекайте до 30 секунд, поки він підгрузиться (це залежить від вашого інтернет з’єднання єднання)


Лигейя Едгара Аллана По смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Допоможіть проекту! Переглянувши фільм онлайн, прокоментуйте, або залишіть відгук – ваша думка важлива! В онлайн-кінотеатрі Provokacia.com.ua в хорошій якості можна смотреть онлайн в хорошем качестве Лигейя Едгара Аллана По. Фільми представлені в російській чи українській озвучці!

https://provokacia.com.ua/