Любов на за розміром онлайн

Короткий опис фільму Любов не за розміром українською

Фільм Любов не за розміром є типовою французькою комедією, в якій знявся французькій секс символ Жан Дюжарден, правда він постав в дуже несподіваному для нього амплуа, і зіграв харизматичного чоловіка-карлика, який, не дивлячись на невеликий зріст, подобається жінкам. Якщо вам подобаються французькі комедії, обов’язково подивіться фільм Любов не за розміром онлайн, адже картина вийшла дуже доброю, цікавою, і смішною, не дивлячись на те, що режисер на перший план виставив любовні відносини. Любов не за розміром 2015 дивитися онлайн рекомендується на нашому сайті, де ви зможете подивитися відео в найкращій якості.

Сюжет фільму Любов не за розміром.

Втративши свій мобільний телефон, Діана остаточно засмутилася, адже їй завжди в житті не щастило, і вона постійно відчувала себе невдахою. Несподівано з нею зв’язався чоловік на ім’я Олександр, який повідомив їй, що знайшов її телефон, і хоче їй його віддати. Поступово між Олександром і Діаною виникає прихильність, не дивлячись на те, що молоді люди спілкуються по телефону, і ще жодного разу не бачилися. Як це часто буває, Діана представила, що Олександр просто ідеальний чоловік, в якого просто не можна не закохатися, але яке ж було її розчарування, коли під час особистої зустрічі виявилося, що чоловік, з яким вона розмовляла по телефону, і вже закохалася, значно нижче її ростом. Олександр розумний, красивий чоловік, який працює архітектором, але його зріст становить лише 140 см., Тому чи зможе Діана перебороти свої принципи, і повністю віддатися любові, ви зможете дізнатися після перегляду фільму.

Виробництво фільму.

Ідея зйомки комедії прийшла режисерові після спілкування з продюсером, і так сподобалася, що буквально на наступний день Лоран Тиран подзвонив Грегуару Віньєрону, і попросив написати сценарій, і він погодився. На головну роль автори картини відразу вибрали Жана Дюжардена, якому ідея сподобалася через складність реалізації, адже зріст самого актора становить 182 сантиметри, а йому довелося грати невисокого карлика. Режисер вибрав Дюжардена завдяки його харизматичності, сексуальності, і заради нього зйомки навіть довелося відкласти до весни 2015 року, адже Жан був зайнятий в інших проектах. А ось Вірджинія Ефір потрапила в проект через кастинг, також як і інші актори, які брали участь в зйомках. Спецефектів у фільмі не багато, проте іноді вони були просто необхідні, коли не можна було зняти тільки обличчя актора, але все поставлено дуже якісно, за що треба дякувати режисерові.

Постер до фільму Любов не за розміром

Любов не за розміром

Любов не за розміром

Фільм Любов не за розміром можна дивись онлайн безкоштовно в хорошій якості як на Android, так і на IPhone чи WindowsPhone


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *