Людина – швейцарський ніж онлайн у хорошій якості

Короткий опис фільму Людина – швейцарський ніж українською

Любителям гостросюжетних драм обов’язково рекомендується подивитися фільм Людина – швейцарський ніж онлайн, адже це дуже непередбачуваний фільм, зі складним, але в той же час цікавим сюжетом. Головну роль в картині отримав Деніел Редкліфф, якому дісталася роль трупа, а ось його друга зіграв Пол Дано, який також відомий глядачам завдяки участі в багатьох сучасних проектах. Фільм Людина – швейцарський ніж дивитися онлайн ви можете на нашому сайті, адже тут в найкращій якості представлені найпопулярніші новинки кінематографа, доступ до яких є абсолютно безкоштовним.

Сюжет фільму Людина – швейцарський ніж.

Хенк невдачливаа по життю людина, адже йому в усьому завжди не щастить, через що його життя повне проблем. Одного разу він опиняється на безлюдному острові, де тривалий час крім нього нікого немає, через що Хенк просто вирішує покінчити собою, але раптом він помічає в океані тіло людини, і поспішає йому на допомогу, адже зі співрозмовником буде набагато веселіше. Але як виявилося, чоловік мертвий, але Хенк не поховав його, а навпаки, взяв його з собою, давши трупу ім’я Менні, адже з ним куди веселіше подорожувати, ніж самому. Від самотності Хенку навіть стало здаватися, що труп розмовляє з ним, тому він стає його найкращим другом. До того ж, труп виявився дуже корисним в господарстві, адже його можна використовувати для полювання, для приманки дичини, і для багатьох інших подібних цілей. Але так довго тривати не може, тому якщо ви хочете дізнатися, чим же закінчиться пригода Хенка і його нового друга, обов’язково подивіться фільм.

Виробництво фільму.

Про те що Деніел Редкліфф отримав роль у фільмі Людина – швейцарський ніж, стало відомо влітку 2015 року, коли власне і почалися зйомки картини. Деніел Шайнерт і Ден Кван не тільки написали сценарій картини, але ще і виступили в якості її режисерів, повністю очоливши проект. Зйомки тривали менше місяця, адже вже в серпні 2015 року з’явилася інформація про те, що зйомки закінчені, і починаються постпродакшен роботи. Вперше прем’єра кінофільму відбулася на Санденському кінофестивалі, де фільм отримав дуже хороші відгуки, а ось широкомасштабна прем’єра відбулася лише в червні 2016 року.

Постер до фільму Людина – швейцарський ніж

Людина - швейцарський ніж

Людина – швейцарський ніж

Фільм Людина – швейцарський ніж можна дивись онлайн безкоштовно в хорошій якості як на Android, так і на IPhone чи WindowsPhone


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *