Люк Кейдж онлайн у хорошій якості

Короткий опис серіалу Люк Кейдж українською

Це приголомшливий американський телевізійний серіал, який би створений Чео Обдаром Кокером. Вже зараз ви можете дивитися онлайн Люк Кейдж у високій якості прямо у нас. Весь проект був заснований на однойменному персонажі, який існує у всесвіті коміксів від компанії Marvel. На головну роль в цьому проекті пробувалися дуже багато акторів, але найкращим для цього персонажа виявився Майк Колтер. В якості продюсерів серіалу виступила ABC Studios і звичайно ж автори самої ідеї про Люка – Marvel Television, ну а все що пов’язано з показом здійснить компанія Netflix, яка з недавнього часу дуже добре себе зарекомендувала. «Люк Кейдж» як я вже згадав вище, персонаж Майка Котлера, є невід’ємною частиною всесвіту коміксів від компанії Marvel. Цей серіал вже третій у своїй серії, першим був «Шибайголова», а другим «Джессіка Джонс». Так само дам невелику порцію хороших новин, шанувальникам такої творчості. Я потішу їх тим, що незабаром очікується реалізація четвертого проекту з цієї ж серії, який матиме назву «Залізний кулак». Я скажу навіть те, що в подальшому є плани об’єднати всі ці проекти в один і назвати його «Захисники». Шоураннер конкретно у цього проекту є Чео Обдари Кокер, так що Люк Кейдж серіал дійсно вартий.

Тепер розповім вам трохи про сюжет, адже всім цікаво, що їх чекає.

На чолі всієї історії, яку нам розповідають, стоїть хлопчина на ім’я Карл Лукас, з самого дитинства і по сьогоднішній день він провів в Гарлемі, який є для нього рідною домівкою і за сумісництвом самим кримінальним і неблагополучним районом Нью-Йорка.
Коли наш герой був підлітком, він займався тим же, чим займаються всі його однолітки, а саме він був дрібним шахраєм і злодієм. Але через якийсь час він подорослішав, і практично відразу потрапив до в’язниці за безпідставним звинуваченням у причетності до торгівлі наркотиками. Після пред’явлення звинувачень Лукас відправляється безпосередньо до в’язниці, але там йому пропонують угоду. Суть договору була в тому, що в обмін на скорочення терміну він повинен буде погодитися взяти участь в таємних експериментах над людьми. Отже – почнемо дивитися онлайн Люк Кейдж у високій якості.

Наш герой розуміє що відбувати весь термін ув’язнення це – втрачати велику частину свого життя в порожню, і дає свою згоду на операцію. Але в цей час в лабораторії відбувається сильний вибух. Всім здалося, що після такого вижити, не судилося нікому, але ось, Карл не просто залишився в живих, він став іншим, у нього з’явилися надприродні здібності, він став набагато сильнішим і витривалішим за інших людей. Природно після того, що сталося в лабораторії і набуття сили у нашого героя тільки одна думка, це – втеча з місць позбавлення волі, і він цілком успішно її реалізовує, адже з такою силою йому мало хто здатний перешкодити.

Через деякий час після втечі наш герой Карл змінює своє ім’я На Люка Кейджа, і спільно зі своїм близьким другом відкриває власну справу, а саме – агентство «Герой по найму». В першу чергу вони зробили це для того, що б своїми силами боротися з усією злочинністю, яка творить злодіяння на вулицях Нью-Йорка.

Як же довго чекали цього проекту затяті фанати коміксів, сподіваємося, що творці не розчарують їх.
Ще в далекому двохтисячному році почали просочуватися чутки про екранізацію серіалу, який буде заснований на герої з всесвіту Марвел – Люку Кейджі. Довгі роки фанати з нетерпінням чекали, коли ж їх порадують таким дітищем, і ось через 16 років, нарешті це сталося. У 2013 році стало відомо, що видавництво Marvel і постачальник потокового медіа-контенту Netflix спільними зусиллями почали роботу над створенням чотирьох телесеріалів, головними героями яких стануть Шибайголова, Джессіка Джонс, Залізний Кулак і Люк Кейдж, а також над одним міні-серіалом, в якому діятимуть усі четверо супергероїв. В цілому всі ці телешоу будуть складатися з 60 серій. Виконавчим продюсером і шоураннером проекту став Чео Обдари Кокер (Cheo Hodari Coker), він же написав сценарії перших двох епізодів «Люка Кейджа». Головного героя в серіалі виконає Майк Колтер. Крім нього на роль Кейджа претендували Ідріс Ельба (Idris Elba), Ленс Гросс (Lance Gross) і Клео Ентоні (Cleo Anthony). До того як серіал про Люка Кейджа вийде на екрани, цей персонаж з’явиться в серіалі «Джессіка Джонс» (Marvel’s Jessica Jones). У свою чергу, в телешоу «Люк Кейдж. 1 сезон »також запланована поява Джесіки Джонс, роль якої виконає Крістен Ріттер (Krysten Ritter). Прем’єра серіалу «Люк Кейдж. 1 сезон »запланована на 2016 рік.

Постер до серіалу Люк Кейдж

Люк Кейдж

Люк Кейдж

Серіал Люк Кейдж можна дивись онлайн безкоштовно в хорошій якості як на Android, так і на IPhone чи WindowsPhone


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *