Мені б у небо онлайн

Короткий опис фільму Мені б у небо українською

Офісний працівник західної компанії не дуже щасливий за свого особистого життя, але у нього є одна власна таємниця, свій власний стиль: він літає і фільм Мені б в небо саме про це. Він володіє таємною державою в небі над усіма країнами, компаніями, бухгалтерськими звітами та падіннями акцій. Він вільний там, де інші скаржаться на перепади тиску і повітряні ями. Він творець там, де для інших є тільки рутина оформлення документів і холодний метал фюзеляжів. Він любить і вміє літати у відрядження.Якщо вам подобаються такі фільм, подивіться кінофільм Мені б у Небо онлайн, бо він вам повинен сподобатись.

Через брак скільки-небудь вдалою особистого життя, або там, наприклад, барвистих і злісних перемог над іншими людьми, герой цього фільму закохується в світ повітряних перельотів між різними географічними точками. Це стає його істинно таємним життям, і внутрішнє багатство цієї «другої реальності» обчислюється не тільки у відчуттях свободи, душевної рівноваги та незалежності, які дарують йому польоти.

Ні, не тільки в цьому
Компанія, що надає польоти, і обслуговує ті лінії, на яких літає Райан веде підрахунок очок – налітаних кілометрів і миль, числа польотів, і веде іншу небесну статистику. Відповідно до неї і правилам компанії, Райан скоро стане Переможцем – він намотав таку кількість повітряних миль, що життя його скоро може змінитися, і стати життям не просто агента компанії, а життям нехай невеликий, але Зірки.

Все рухається до щасливого фіналу, однак доля починає відчувати героя – авіакомпанія змінює правила роботи, мрія стає нездійсненною. Як це сприйме герой – як виклик або як невблаганну зміну декорацій? Невже Любляча Компанія не врятувала б дорогоцінний наліт свого відданого клієнта? Тим більше якщо це стало для нього стилем життя.

Таких користувачів потрібно берегти, це жива легенда. Талановитий піар менеджер зробив би з цього хлопця мільйони. А його самого мільйонером. Ну що ж, може бути кіно і не про це. Цікавий фільм про те, як в нашому дивовижному світі є сусідами різні реальності, різні світи. А також різні надії, різні переконання, і різні почуття, які ви можете побачити, подивившись Мені б у небо 2009 онлайн.

Постер до фільму Мені б у небо
Мені б у небо

Фільм Мені б у небо можна дивись онлайн безкоштовно в хорошій якості як на Android, так і на IPhone чи WindowsPhone


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *