Опис фільму українською

Рік випуску: 2005
Країна: Туреччина
Жанр: Драма
Режисер: Чаган Ирмак
У головних ролях: Фікрет Кушкан, Четін Текіндор, Хюмейра Акбай, Йеткін Дікінджилер, Бінур Кайя, Шеріф Сезер, Йозґе Йозберк, Еґе Танман, Ердал Тосун, Нерґіс Чоракчі, Махмут Ґйоркйоз, Халіт Ергенч, Мехмет Канбеґ, Туба Бюйюкюстюн

В сім’ї героїв складні відносини. Річ у тому, що спершу юнак на ім’я Садик розгнівав свого батька Хюсейна тим, що поїхав у Стамбул вивчати журналістику, а не став агротехніком і не продовжив родинну справу, як мріяли його батьки. Коли ж Хюсейн дізнався, що син вступив до лівого екстремістського угрупування – відрікся від Садика.

Одного ранку вагітна дружина Садика не змогла вчасно дістатися до лікарні, бо через військовий переворот в місті оголосили комендантський час. Жінка народила хлопчика в міському парку, а сама померла.
Самого Садика заарештовують та ув’язнюють на три роки за його політичну діяльність. Тюрма підірвала його здоров’я і хлопець дізнається, що скоро помре.

Опинившись на волі, Садик разом з сином їде в рідне село до батьків. Хлопчика, до речі, назвали Деніз – ймовірно на честь Деніза Гезміша, одного з лідерів турецької лівої молоді.
Батько, хоч і не одразу, але зміг пробачити Садика та взяв на себе турботу про майбутнє свого онука. Сам Садик невдовзі таки помер від важкого недугу.

Мій батько та мій син (2005) дивитись онлайн


Виберіть якість відео. Якщо відео не працює правильно, спробуйте якість поменше.


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *