Опис серіалу українською мовою:

Якість: SATrip
Рік випуску: 1992
Країна: Росія
Жанр: Комедія,
Режисер: Георгій Шенгелія
У головних ролях: Володимир Ільїн, Андрій Пономарьов, Юрій Горін, Валентина Теличкина, Вадим Захарченко, Люсьєна Овчинникова, Віктор Уральський, Алла Мещерякова, Оксана Мисіна, Ренат Давлетьяров, Наїль Ідрісов, Олег Дурыгин, Валентина Березуцкая, Людмила Ларіонова, Клара Бєлова, Євген Кулешов, Кирило Лабутін

 

Забавна комедія розповість про «авантюрі за часів грошової реформи» 1961 року, якраз тоді коли Гагарін відправився в космос, а іноземці, «не замислюючись, змінювали один американський долар на 65 радянських копійок». «Лише 20 років відокремлювали тоді наш народ від світлої ери людства», а двоє людей в той час, за завданням підпільного мільйонера, який сумнівався у скасуванні грошей при комунізмі, займалися обміном грошей на мідні монети. Чому? Подивіться і дізнаєтеся.

 

*Увага! Якщо плеєр не відображається, зачекайте до 30 секунд, поки він підгрузиться (це залежить від вашого інтернет з’єднання єднання)

 

Міняйли смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Допоможіть проекту! Переглянувши фільм онлайн, прокоментуйте, або залишіть відгук – ваша думка важлива! В онлайн-кінотеатрі Provokacia.com.ua в хорошій якості можна смотреть онлайн в хорошем качестве Міняйли. Фільми представлені в російській чи українській озвучці!

http://provokacia.com.ua/


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *