Опис українською мовою:

Якість: DVDrip
Рік випуску: 2008
Країна: США
Жанр: Фантастика, Пригоди, Фентезі
Режисер: Гіл Кінан
У головних ролях: Сірша Ронан, Мері Кей Плейс, Йен МакЭлхинни, Тім Роббінс, Гаррі Тредевей, Мартін Ландау, Тім Роббінс, Білл Мюррей, Б. Дж. Хогг, Девід Руалль, Тобі Джонс
Виявляється що вже кілька поколінь люди проживають в підземному місті, який освітлений лише ліхтарями. Творці цього міста думали, що у жителів буде можливість вийти на поверхню в сонячний світ через 200 років, і залишили всі потрібні інструкції запечатані в тимчасовій капсулі. Ця капсула знаходилася на зберіганні і передавалася кожним мером міста до своєму наступнику. Але за існуючих обставин цей ланцюжок раптово перервався, і в підсумку капсула з інструкціями була загублена.
*Увага! Якщо плеєр не відображається, зачекайте до 30 секунд, поки він підгрузиться (це залежить від вашого інтернет з’єднання єднання)

Місто Ембер: Втеча онлайн українською

Допоможіть проекту! Переглянувши фільм онлайн, прокоментуйте, або залишіть відгук – ваша думка важлива! В онлайн-кінотеатрі Provokacia.com.ua в хорошій якості можна смотреть онлайн в хорошем качестве Місто Ембер: Втеча. Фільми представлені в російській чи українській озвучці!

http://provokacia.com.ua/


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *