Неймовірний Халк онлайн

Короткий опис фільму Неймовірний Халк українською

Халк – неймовірно сильна, велика, але в глибині душі дуже добра істота. Він став моїм улюбленим персонажем з коміксів, які я читав ще в дитинстві. У далекому 2008-му році анонсували вихід фільму «Неймовірний Халк», чому я був радий, бо зараз можу подивитись фільм Неймовірний Халк онлайн. На відміну від першого фільму, в цьому Халк трощить все на дрібні частини, ламає, розбиває, кидає, бігає, кричить, гасить вогонь лише одним ударом, і ще багато чого неймовірного.

З особливим захопленням хочеться відзначити точність підбору акторів на дані ролі. Як на мене, то Лів Тайлер, яка зіграла знамениту з коміксів Бетті Росс була неперевершеною. Сценарій фільму дуже відрізняється від попереднього та й від усіх екранізацій того часу. Буквально за кілька хвилин початку фільм, у глядач дізнається про історію виникнення Халка, а весь інший час присвячується екшн, без нудної розминки.

Про спецефекти можна говорити багато і без зупинки, але зазначу головне – обіцяні стрілялки глядачеві дали! Аж надто реалістично виглядає Халк на тлі оточуючих його людей. Сцена, де Халк бореться проти вертольота, Блонські і невеликого взводу військових передала через екран глядачеві всю реальну міць зеленого крушителя.

Компанія Marvel дуже добре зарекомендувала себе як в створенні коміксів так і в кіноіндустрії, і в цьому фільмі відчувається її рука! Вони змогли оживити Халка в прямому сенсі цього слова. Віртуальний монстр виглядає настільки реалістично і правдоподібно, що захоплює дух. Видно рух кожного його м’язу, реалістичність в його диханні. Загалом, попрацювали на славу і доклали масу зусиль для досягнення такого результату, за що їм величезне спасибі!

Підводячи підсумки від себе можу сказати лише одне – переглянувши цей фільм, кожен знайде в ньому частку своєї уяви закладеного в глибині душі. Рекомендую до перегляду!

Постер до фільму Неймовірний Халк

Неймовірний Халк

Неймовірний Халк

Фільм Неймовірний Халк можна дивись онлайн безкоштовно в хорошій якості як на Android, так і на IPhone чи WindowsPhone


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *