Нерв онлайн українською

Короткий опис фільму Нерв українською

У 2014 році Генрі Джуст і Аріель Шульман отримали права на екранізацію книги «Нерв», автором якої виступила Джин Райан. Роман вийшов дуже цікавим, завдяки чому Джессіка Шарзер на його підставі написала сценарій, а режисери приступили до виробництва, запросивши на головні ролі Дейва Франко і Емму Робертс. Дивитися трилер Нерв онлайн рекомендується любителям напружених, активних фільмів, при перегляді яких кров застигає в жилах. Фільм тільки вийшов в прокат, тому ви ще встигнете насолодитися його переглядом. Нерв дивитися онлайн в хорошій якості HD ви зможете прямо на нашому сайті, але для початку потрібно буде дочекатися, коли трилер офіційно вийде у всіх кінотеатрах, після чого він буде доданий на наш сайт для безкоштовного перегляду.

Сюжет фільму Нерв.

Венера Дельмоніко звичайна учениця школи, у якої немає грошей на вступ до коледжу, тому вона вирішує заробити їх самостійно, за допомогою інтернет гри «Нерв». Мета гри полягає у виконанні бажань, за що учаснику буде виплачуватися винагорода. Чим складніше бажання, тим більше грошей буде виплачено, однак після вступу в гру, неможливо відмовитися від участі, так як в такому випадку гроші не будуть виплачені. Учасник також не має право звертатися в поліцію, тому щоб заробити гроші, потрібно виконати всі завдання, не дивлячись на ризик. Венера погодилася на участь в грі, і об’єдналася в пару з Йеном, проте складність завдань постійно збільшується, через що учасники можуть втратити все, і навіть розпрощатися з життям.

Виробництво фільму.

Права на фільм належать компанії Lionsgate, яка займалася його виробництвом, і придбала всі права на екранізацію роману Джин Райан. Зйомки почалися в Нью-Йорку в 2015 році, і закінчилися протягом двох місяців, однак через складну комп’ютерну графіку, фільм зміг вийти в прокат лише через рік. Фільм виявився дуже успішним, зібравши непогану суму в прокаті, з огляду на те, що він вийшов ще не в усіх країнах, а тому цей проект є дуже прибутковим для кіностудії.

Постер до фільму Нерв

Нерв

Нерв

Фільм Нерв можна дивись онлайн безкоштовно в хорошій якості як на Android, так і на IPhone чи WindowsPhone


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *