Опис серіалу українською мовою:

Якість: DVDrip
Рік випуску: 2009
Країна: Росія
Жанр: , Мелодрами
Режисер: Сергій Крутін
У головних ролях: Ірина Купченко, Михайло Жигалов, Агнія Кузнєцова, Ярослав Жалнін, Юрій Степанов, Михайло Горносталь, Ірина Токарчук

Влітку до бабусі Лідії Петрівні, яка проживає біля моря, приїжджає онука-студентка на ім’я Ірина. Відносини у них непрості: вони рідко бачаться, тому що батько Ірини давно помер, а відносини якось не склалися між невісткою та свекрухою. Здається що бабуся і внучка дуже різні. Дуже скоро між ними виникають взаємопорозуміння, душевна близькість і внучка змінюється під впливом бабусі. І тут вона відкриває в юній Ірині жіночність, мудрість, галантність до чужих почуттів і старанням. Так вона ще й допомагає їй розгледіти в сусідському хлопцеві саме того чоловіка, з яким можна прожити все прекрасне життя.


*Увага! Якщо плеєр не відображається, зачекайте до 30 секунд, поки він підгрузиться (це залежить від вашого інтернет з’єднання єднання)


Пара гнідих смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Допоможіть проекту! Переглянувши фільм онлайн, прокоментуйте, або залишіть відгук – ваша думка важлива! В онлайн-кінотеатрі Provokacia.com.ua в хорошій якості можна смотреть онлайн в хорошем качестве Пара гнідих. Фільми представлені в російській чи українській озвучці!

http://provokacia.com.ua/


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *