Опис українською мовою:

Якість: DVDrip
Рік випуску: 2010
Країна: Росія
Жанр: Драма, Детективи, , Мелодрами, Бойовики
Режисер: Олександр Котт
У головних ролях: Леонід Бічевін, Юлія Пересільд, Андрій Феськов, Карина Разумовська, Михайло Євланов, Сергій Перегудов, Василь Щипицын, Дмитро Луньов, Кирило Жандаров

 

Пошук свого власного «я» іноді приймає, дивні форми. Що для одних дико, то для інших – норма і спосіб самовираження. Але кожен для себе вирішує сам – що добре, що взагалі погано, що правильно, а що ні. Найголовніше, щоб за зроблений вибір не розплачувалися інші… В нашій країні тема негласного співробітництва громадян з органами дуже гостра. На думку великої кількості людей – це так зване стукацтво, але якщо з іншого боку, нічого іншого у світі покине придумали. І більшість тяжких злочинів розкривається за допомогою цих людей.

 

 

*Увага! Якщо плеєр не відображається, зачекайте до 30 секунд, поки він підгрузиться (це залежить від вашого інтернет з’єднання єднання)

 

 

Підсадний смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Допоможіть проекту! Переглянувши фільм онлайн, прокоментуйте, або залишіть відгук – ваша думка важлива! В онлайн-кінотеатрі Provokacia.com.ua в хорошій якості можна смотреть онлайн в хорошем качестве Підсадної. Фільми представлені в російській чи українській озвучці!

http://provokacia.com.ua/


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *