Повний розковбас онлайн

Короткий опис мультфільму Повний розковбас українською

Якщо ви вважаєте, що мультфільми знімаються виключно для дітей, обов’язково подивіться мультик Повний розковбас онлайн, адже після перегляду ви обов’язково зміните свою думку. Даний мультфільм, навпаки, перенасичений вульгарними жартами, і нецензурною лексикою, тому дітям його дивитися ні в якому разі не можна, так як фільм вийшов в кінотеатри з віковим обмеженням. Варто врахувати, що автори задумували мультфільм як пародію, але він виявився дуже популярним, і успішним у прокаті. До того ж, критики залишили дуже хороші відгуки, не дивлячись на те, що мультфільм має дуже вульгарний сюжет, адже він створений в жанрі чорного гумору, тому відповідає всім вимогам. Мультфільм Повний розковбас дивитися без цензури онлайн ви зможете прямо на нашому сайті, де зібрані найкращі новинки.

Сюжет мультфільму Повний розковбас.

Головні герої мультфільму звичайні продукти, які лежать в супермаркеті. Тут для них справжній рай, адже вони можуть спілкуватися один з одним, ділитися секретами. Практично всі продукти мріють, щоб їх купили люди, і принесли з собою додому, адже вони думають, що вдома у людей вони будуть жити ще краще, ніж в супермаркеті. Сосиска також мріє, щоб його купили, тому коли жінка кладе його в собі в корзину, він вважає, що тепер почнуться найкращі його дні. Однак все виявилося не так, адже потрапивши на кухню, сосиска усвідомлює, що їх усіх чекає смерть. Об’єднавшись з іншими продуктами, сосиска готує план втечі, адже він не хоче, щоб з нього і його друзів приготували святкову вечерю. Чи зможуть друзі вижити, і втекти з кухні, ви дізнаєтеся після перегляду мультфільму.

Виробництво мультфільму.

На виробництво мультфільму продюсери витратили всього 20 мільйонів доларів, хоча такі великі проекти найчастіше знімаються з більшим бюджетом, однак не дивлячись на це, мультфільм виявився дуже успішним. Продюсером мультфільму виступив Сет Роген, який раніше працював над виробництвом фільму «Сусіди на стежці війни», тому такі комедійні проекти для нього є звичними. Сет Роген також виступив і як сценарист проекту, хоча раніше він ніколи не писав сценарії для мультфільмів. Виробництво мультфільму почалося ще в 2010 році, однак прем’єра відбулася лише через шість років.

Постер до мультфільму Повний розковбас

Повний розковбас

Повний розковбас

Мультфільм Повний розковбас можна дивись онлайн безкоштовно в хорошій якості як на Android, так і на IPhone чи WindowsPhone


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *