Дивитися Прогулянка висотою онлайнКороткий опис до фільму Прогулянка висотою

Фільм «Прогулянка» – біографічна стрічка про знаменитому канатохідця Філіпа Петі, в основі якої лежить його книга «Дістати до хмар».
Герой народився і виріс у Франції. У нього не складалися відносини зі школою, а ось любов до ходіння по натягнутому між деревами канату з роками тільки міцніла. Петі мріяв зробити це заняття основним по життю і продовжував старанно тренуватися.
Він отримав першу порцію слави ще на батьківщині. А одного разу, відвідавши кабінет дантиста, Філіпа побачив фото веж-близнюків і поставив собі за мету натягнути між ними трос і «прогулятися» по ньому на висоті 450 метрів.
Як тільки це стало можливо, Петі разом з подругою Анни і знайомим фотографом приїхав в Нью-Йорк і крок за кроком став рухатися до здійснення свого плану.
Для підготовки йому необхідно було знайти однодумців, здатних посприяти в реалізації технічної складової проекту. Ці люди стали його опорою і допомогли зробити те, що багатьом здавалося неможливим. Але саме такі вчинки залишаються в історії і запам’ятовуються назавжди.

Назва: Прогулянка висотою / The Walk
Рік: 2015
Жанр, теґи: Трилер, Драма, Новинки
Постер до фільму Прогулянка висотою
https://provokacia.com.ua/


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *